Now Reading
Enerjimizi Arttırmak İçin Öneriler

Enerjimizi Arttırmak İçin Öneriler

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column][vc_custom_heading text=”Enerjimizi Arttıran Öneriler” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23dd3333″ google_fonts=”font_family:Cabin%3Aregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][/vc_column][/vc_row][vc_row thb_row_padding=”true”][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1571865071504{padding-top: 25px !important;}”][vc_column_text]Sabah gözümüzü açtık ve yoğun bir güne başlamak üzereyiz. Enerjimizi nasıl yükseltebilir ve bunu koruyabiliriz?

Nerolinn markasının kurucusu kimyager Emine Koçer sizler için mis kokulu öneriler paylaştı.

Keyifli okumanız ve faydalanmanız dileğiyle.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”8459″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column box_shadow=”small-shadow” css=”.vc_custom_1571862092686{padding-top: 10px !important;padding-right: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 10px !important;}”][vc_column_text]

Güne güzel başlamak için neler önerirsiniz?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column offset=”vc_hidden-xs”][vc_empty_space height=”16px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]1- Sabahları uyanır uyanmaz bir tatlı kaşığı hindistan cevizi yağını dişlerinizin arasından geçirerek ağzınızda çalkalayın ve tükürün. Oil pulling ismi verilen bu yöntemle ağzınızdaki bakteriler o yağa hapsolarak vücudunuza girmeden atılmış oluyor. Sabahları su içmeden ya da herhangi bir şey yemeden önce bu işlemi yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda bakteriler su ya da yediklerinizle vücudunuza girmiş olacak. Bu yöntemi her sabah uygulayarak gününüzün daha zinde geçmesini sağlayabilirsiniz.

2- Portakal çiçeğini bileğinize damlatıp koklayarak ve derin bir nefes alarak güne çok güzel başlayabilirsiniz.

3- Gül suyunu hiç eksik etmeyin; yüzünüze püskürttüğünüz gibi ağzınızın içine de püskürtebilirsiniz. Yorgun ve mutsuz olduğunuz zaman gül yağı veya suyu ile göğsünüzün üzerine masaj yapıp koklayabilirsiniz.

4- Bazen ud yağını bileklerinize uygulayabilirsiniz. Mistik bir koku olan ud yağının rahatlık verme şekli muhteşemdir.

5- Tütsü yapabilirsiniz. İyi kurutulmuş defne yaprağı- adaçayı-zeytin dalı olabilir. Bunlar yanarken üzerine bir tutam tuz atabilirsiniz.

Çok fazla yağ var ve hepsinin enerjisi dengesi farklı. O yüzden belli bir standarda bağlamamak gerekiyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Günlük stresimizi azaltmak için neler önerirsiniz?

Hangi kalitede tuz olursa olsun mutlaka elinizi ayağınızı tuzla ovun ya da sıcak suyun içerisine tuz atıp ayaklarınızı, ellerinizi biraz bekletin. Keyifli hale dönüştürmek için içerisine rahatlatıcı özellikte yasemin yağı, lavanta yağı,  biberiye yağı, ada çayı yağı ekleyebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1571867540201{margin-top: 15px !important;}”][vc_single_image image=”8454″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1571865447171{margin-top: -10px !important;}”][vc_column][vc_column_text]Herhangi bir uçucu yağ da damlatabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama da yayılacağı için bir de o şekilde enerjiyi dengelemiş olursunuz. Sonrasında masaj yağlarından uygulayabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column offset=”vc_hidden-xs”][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Not: Tüm bu yağları uzmanına ya da doktorunuza danışmadan lütfen kullanmayınız. Kullanılan yağların bitkilerin özlerinden doğal yöntemlerle elde edilen ve dahilen kullanılabilen yağlar olduğundan emin olmanızı öneririz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

What's Your Reaction?
Bayıldım
23
Beğenmedim
0
Emin Olamadım
1
Heyecan Verici
8
Mutlu
3
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2022 Kadın Gezegeni ⎪ Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz.