Home / Dekorasyon / Typo dekorasyon tarzı nedir…?

Typo dekorasyon tarzı nedir…?

Adını Typo yazı karakterlerinden alan bu dekorasyon tarzın odak noktası “motive olmak” üzerine kuruludur. Kimi zaman üzerimizdeki ölü toprağını silkeleyemediğimizden, kimi zaman aşkı, nefreti ve isyanı hakkıyla yaşayamadığımızdan ve çoğu zaman da hayatın içini dolduramadığımızdan veya çalışma verimi düşüklüğünden yakınırız.

Typo dekorasyon
Typo dekorasyon tarzı

Bunlar için motivasyon, bir şeylerin bizi harekete geçirmesi, ilham vermesi gerekir. Kanepe üzerinde elde TV kumandasıyla saatlerdir atıl bir şekilde kadın programına dalıp gitmiş bir kişinin asıl yapmak istediği çok başka bir şeydir belki de. Mesela ilgisini çeken birine açılmayı düşünüyordur, ders çalışmayı düşünüyordur veya evi temizlemeyi planlamıştır.

Typo dekorasyon tarzı işte tam da bunları amaçlar. Bizi amaçlarımız ve önceliklerimiz konusunda motive etmek için evi buna uygun dekore etmektir Typo dekorasyon tarzı.

Typo dekorasyon tarzı sadece yazı ile alakalı değil. Çünkü insanlar sadece hatırlatma mesajları ile motive olmuyor. Mobilyaların bizzat kendisi de ilham veriyor. Örneğin eviniz aynı zamanda işyerinizse yani home ofis çalışıyorsanız. Evinizin salonu çalışma odasını andırabilir.

Kaynak: https://www.bilgio.net/typo-dekorasyon-tarzi-nedir/

hakkında Gizem Sürer

Check Also

Tarihi Köprüde Defile Heycanı

Tarihi Köprüde Defile Heycanı Daha önce kentin coğrafi işaretli ürünleri pestil ve köme ve kuşburnudan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uzmanı Mustafa MUTLU | Tasarım İzmir Kent Ajans