Home / Genel / Oyuncu Ali Atay Babamı Oluyor? Hazal Kaya Kaç Aylık Hamile?

Oyuncu Ali Atay Babamı Oluyor? Hazal Kaya Kaç Aylık Hamile?

Hazal Kaya, şubat ayında 5 yıldır birlikte olduğu Ali Atay ile nikah masasına oturmuştu.

Hazal Kaya 5 yıllık birlikteliğin ardından Ali Atay ile 6 Şubat’ta nikah masasına oturmuştu. Kaya, dün Sinem Öztürk’ün baby shower partisine katıldı, hakkındaki iddialara da yanıt verdi.

7 şubat tarihinde oyuncu ve yönetmen sevgilisi Ali Atay ile muhteşem bir düğünle evlenen güzel oyuncu Hazal Kaya önceki gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Nisan ayı başında hamile olduğu yönündeki iddialar ile gündeme gelen ve geride bıraktığımız hafta da bir klinikten çıkarken görüntülenerek bu iddiaların güçlenmesiyle haber olan güzel oyuncu, alışveriş turu sonrası aracına binerken görüntülendi.

Markalar Sokağı’nda bulunan vale noktasında objektiflere poz veren Kaya hamilelik iddiaları sorulara yine cevap vermeyerek sadece “Kolay gelsin” demek ile yetindi. Spor ve bol kıyafetleri ile kendisini ele vermeyen Hazal Kaya’nın aldığı hafif kilolar ise gözlerden kaçmadı.

Ünlü oyuncu dün arkadaşlarıyla birlikte Nişantaşı’ndaydı.  Hamile olduğu konuşulan ve önümüzdeki günlerde dizisi final yapacak olan Hazal Kaya, gazetecilerin “Doğum yaklaşıyor…” sözlerine “O sizin uydurmanız” diyerek yanıt verdi. Kaya, “Doğum Amerika’da mı olacak” sorusu ise yanıtsız bıraktı…

Kaynak: https://site-backlink.com/Egfbh

hakkında Gizem Sürer

Check Also

Tarkan’dan 1 yaşındaki kızı Liya’ya 1 milyon TL’lik yatırım

Tarkan’ın, geçen yıl dünyaya gelen kızı Liya için banka hesabı açıp, hesaba 1 milyon TL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uzmanı Mustafa MUTLU | Tasarım İzmir Kent Ajans