Home / Genel / Eser Yenenler’in Bekarlığa Veda Partisi!

Eser Yenenler’in Bekarlığa Veda Partisi!

Sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde İbrahim Büyükak, Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile buluştuğunu gösteren Acun Ilıcalı, kanalında show programı yapan Eser’in bekarlığa veda partisini konuştu.

Geçtiğimiz Nisan ayında nişanlanan ve yazın ortasında da evlenmeyi planlayan Eser Yenenler, sosyal medyanın diline düştü. Patronu Acun Ilıcalı‘nın Instagram hesabında paylaştığı görüntülerde bekarlığa veda partisi konusunda çekingen kalan Yenenler’e, İbrahim Büyükak’tan da “Hayatta yapamaz” şeklinde bir geldi.

Ilıcalı, Instagram’ın story kısmında paylaştığı görüntülerde, İbrahim Büyükak’a dönerek, “Eser’in bekarlığa veda partisi var diyorlar doğru mu?” şeklinde bir soru sordu. Büyükak da “Eser’in yüzüne bakıyorum bence doğru değil abi biraz çekingen duruyor” şeklinde bir yanıt verdi.

Masaya çıkıp göbek atacağım: Bunun üzerine Eser de Büyükak’a dönerek, “Ne vaadediyorsun parti yaparsam?” sorusunu yöneltti. Büyükak ise “Ne istiyorsanız yapacağım. Masanın üstüne çıkıp göbek atacağım.” dedi.

Bayrama denk geliyor: Ayrıca bekarlığa veda partisini yapmasının mümkün olmadığını söyleyen Büyükak, Eser’in “Abi şimdi bayrama denk geliyor” cevabıyla gülme krizine girdi.

Bildiğiniz üzere Eser Yenenler, 7 Nisan’da Berfu Yıldız ile nişanlanmıştı. Ünlü çift düğün tarihini 9 Haziran olarak belirlemişti.

Kaynak: https://site-backlink.com/Ur0z4

hakkında Gizem Sürer

Check Also

Tarihi Köprüde Defile Heycanı

Tarihi Köprüde Defile Heycanı Daha önce kentin coğrafi işaretli ürünleri pestil ve köme ve kuşburnudan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uzmanı Mustafa MUTLU | Tasarım İzmir Kent Ajans