Home / Genel / En İyi Saç Düzleştirme İpuçları

En İyi Saç Düzleştirme İpuçları

Saçlarımızı düzleştirdiğimizde, düz saçlarımızın kabarmaması, elektriklenmemesi için çeşitli yollar araştırdık. Merak etme, yaz aylarında düz saçlarınla hava atmanın yolunu bu yazımızla beraber keşfedeceksin!

Saç, saç düzleştirme, Düzleştirici,

  • Doğru Başlayın

Düzleştiriciniz  ısınmadan asla başlamayın. Saç maşasının doğru sıcaklıkta olduğundan emin olun. Buradaki mantık şudur: yassı bir ütüyü, sadece düzgün şekilde ısıtıldığında işini iyi yapması beklenir. Bunu başaramazsanız, birkaç saat sonra saç bukleleriyle karşılaşırsınız.

  • Korumak için temizleyin

Düzleştiricinizin temiz ve bakımlı olduğundan emin olun. Bu, başka herhangi bir cihaz gibi ele alınmalıdır. Toz daima ısıyı engeller ve sonucu olumsuz yönde etkiler. Öyleyse temizleyin ve iyi koruyun, düzleştirme işlemini doğru yapamazsınız. İyi temizlenmezse, toz, kir ve yağ saçınıza yapışarak kılların zarar görmesini kolaylaştıracaktır. Ayrıca saçlarınızı bir araya toparlayacak. Ayrıca saçlarınızı iyi yıkamalısınız.

  • Doğru Tarak

Düzleştirmeye başlamadan önce saçlarınızı iyice fırçalayın veya taraklayın. Sonra tekrar, eğer saçlarınız çok kıvırcıksa, düzleştirme arasında bir araya gelmek iyi bir fikirdir. Bu, şeklin doğru olmasına yardımcı olur ve daha uzun süre tutar.

  • Daima Geriye Başlayın

Her zaman kafanın arkasından başladığından emin ol. Sonra yavaşça öne doğru çalışın. İdeal olarak, önünüzdeki kılların en son düzeltilmesi gereken şey olmalı ve çoğu profesyonel bu saç düzleştirme ucu için kefil olmalıdır.

Saçınızı düzleştirmek için saçınızı farklı bölümlere ayırdığınızda, her seferinde bir inç saç bölümlerine gidin. Bir inç bölümünü alın ve iyice ütüleyin. Sabrını kaybetme. Yavaş gitmek sorun değil – bu mükemmel ve uzun ömürlü düz saçlara sahip olmanızı sağlar.

Yani bunlar, saç düzleştirmeyi seven insanlar için en az konuşulan ve en alakalı saç düzleştirme ipuçlarından bazılarıydı.

Her gün düzleştirici kullanıyorsanız, nemlendirici şampuan ve saç kremi kullanın. Ayrıca seramik kaplı bir saç düzleştirici seçmenizi tavsiye ederiz. Bu, hasarı azaltacak, kabarmayı azaltacak ve daha iyi sonuçlar verecektir. 

Kaynak: https://site-backlink.com/UQK5l

hakkında Gizem Sürer

Check Also

yüz sıklaştırma, kırışıklık, hifugold, ameliyatsız yüz gerdirme işlemi,

Kırışıklıklara Ameliyatsız Çözüm

Cilt, her katmanı ve her özelliğiyle gerçek bir mucizedir. İşçiliği kusursuz, işleyişi mükemmeldir. Ancak cildin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uzmanı Mustafa MUTLU | Tasarım İzmir Kent Ajans