Home / Dekorasyon / Doğa ile iç içe hem yazın hem kışın tadını çıkarın

Doğa ile iç içe hem yazın hem kışın tadını çıkarın

Veranda Kış Bahçesi

İzmir Veranda kış bahçesi, sistemleri villa tipi müstakil evlerde oturan ev sakinleri için ideal bir seçimdir. Her şeyden önce villa tipi İzmir Veranda kış bahçesi villaya adeta ekstra bir oda kazandırmış olur. Genellikle tamamı cam ile kaplanan bu tip Veranda kış bahçeleri özellikle asıl bahçenin stratejik bir konumuna yerleştirilerek doğa ve yeşillik ile iç içe olmanızı sağlar. Kış bahçeniz sayesinde doğal yaşam ve bahçeniz elinizi uzattığınız anda dokunabileceğiniz kadar yakın bir yandan da hiçbir hava koşulundan ya da dış etkenden etkilenmeyeceğiniz kadar uzak olacaktır. İzmir Veranda kış bahçesi sayesinde tek avantajınız elbette ki doğa ile yakın temas kurmak değil. Yeterince geniş bir alan oluşturduğunuz

İzmir Veranda kış bahçesi villaya adeta ekstra bir oda kazandırmış olur.

takdirde bu alana bir yemek masası yerleştirebilir rahat ve davetkar koltuklar koyabilir ve evinizin içindeki bu bahçeyi dilediğiniz tarzda döşeyebilir durumda olursunuz. Aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız sohbetler ve yiyeceğiniz keyifli yemekler için İzmir Veranda kış bahçesi adeta birebir bir ortam oluşturuyor. Bu tip kış bahçelerinde aynı zamanda ev bitkileri yetiştirmeniz de mümkündür. Tamamı cam olan kış bahçenizde doğrudan güneş ışığı istemeyen ve ev koşullarında yetişebilen çiçekler dikerek adeta kendinize özel gerçek bir “kış bahçesi” oluşturabilir durumda olursunuz. Hem tasarım, hem verimlilik açısından estetik bir görüntü oluşturacak olan bu bitkiler kış bahçesi sayesinde büyüyecek ve sizleri mutlu edecektir.

 

İzmir Veranda kış bahçesi sistemlerinde öncü olan ve kendi üretimlerini yapan Yücesan Kepenk Sistemleri sizlere bu konuda yardımcı olmaya adaydır.

 

Aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız sohbetler ve yiyeceğiniz keyifli yemekler için İzmir Veranda kış bahçesi adeta birebir bir ortam oluşturuyor.

Doğa ile iç içe hem yazın hem kışın tadını çıkarın;

Duvarları ve tavanı da cam olan veranda kış bahçeleri özellikle hoş manzaralı restoran ve cafelerde kullanışlılık arz eder. Müşteriler bu alanlara çıktıkları zaman hem mekanın manzarasına doymakta, hem de içeri giren gün ışığından doyasıya faydalanmaktadır. veranda kış bahçesi çeşitleri mekan sahiplerine bolca müşteri kazandırmakla ünlenmiş tasarımlardır. Tabiki bireysel villa ya da yazlık sahiplerinin de vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır.

Huzur, dinginlik ve sükûnet istediğiniz zamanlar buraya gelerek sıcak bir içecek ve kahveniz ile mutluluğu bulabilirsiniz.

 

Veranda bahçe sistemleri hakkında farklı bilgileri VERANDA BAHÇE SİSTEMLERİ NEDİR yazısından bulabilirsiniz.

  • Isı , Su ve Ses Yalıtımı;

İzmir Veranda kış bahçesi, Kışında çiçeklerle dolu ve doğanın içinde bir alan isteyenler için doğru ve geniş dış alanlarda hazırlanarak rahat kullanım imkanı sağlanır. Güzel bir kış bahçesi için hazırlayacağımız alana istenilen her türlü dekorasyon düşüncesini uygulayabilirsiniz. Kullanılacak kaliteli malzemeler sayesinde dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı önlem alınmış olursunuz. Isı kaybı kış bahçesi sistemlerinde maksimum oranda azaltılır. Bu sayede kışında sıcak ve güzel bir bahçede oturmak mümkün olacaktır.

İzmir Veranda kış bahçesi ile böyle bir çatı, yıldızlı gökyüzünün manzarasının keyfini çıkarmayı engellemez
  • Panoromik Cam Tavan’ın Ferahlığı;

İnsanların birçoğu yıldızlara bakarak uykuya dalmanın ve en güzel rüyaları görmenin hayali kurar. Bu rüya görünüşü olmayan bir çatı ile mümkündür; şekli ve tasarımı çok çeşitlilik gösterebilinir. Seçiminiz düz bir cam çatı ise, üzerine kar yağması için, çift camlı pencereleri ısıtma sistemi sağlayabilirsiniz. Bu amaçla İzmir Veranda kış bahçesi, elektrikli ekipman, profilin çevresine yerleştirilir ve gerektiğinde açılıp kapatılabilir ve Ev ile bir bağlantı kurmak çevreleyen tabiatı, cam bir çatılı terası çok şık ve zarif gösterir. İzmir Veranda kış bahçesi ile böyle bir çatı, yıldızlı gökyüzünün manzarasının keyfini çıkarmayı engellemez, buna ek olarak doğal ışığın eve girmesine müdahale etmeyecektir.

Kaynak: http://www.yucesankepenk.com.tr/veranda-bahce-sistemleri/

hakkında Gizem Sürer

Check Also

fethiye kelebekler vadisi, fethiye kelebekler vadisi kamp alanı, fethiye kamp,

Ülkemizde 16 Eşsiz Kamp Yeri

Ülkemizde 16 Eşsiz Kamp Yeri Türkiye, tüm güzelliklerinden faydalanabileceğimiz bir coğrafyaya sahip. Havası, denizi, güneşi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uzmanı Mustafa MUTLU | Tasarım İzmir Kent Ajans