Home / Güncel Haberler / Birinin Bizden Hoşlandığını Nasıl Anlarız?

Birinin Bizden Hoşlandığını Nasıl Anlarız?

Aşk, iki insan arasındaki tarifi mümkün olmayan güzel duyguları barındıran bir duygu selidir. Bir insanın aşık olduğunu anlamamız da aslında o kadar zor değildir.

 Aşık insanlar heyecanlı, canlı ve mutlu görünürler, tabi aşk acısı çekenler ise kendini bir odaya kapatıp saatlerce hayal kurabiliyor. Aşık olan insanların kendini gizlemesi pek mümkün değildir ancak bu insanın size karşı mı bu duyguları beslediğini anlamanız içinde belli başlı belirtilerden yola çıkarak anlayabilirsiniz.

kadın, Aşk, Erkek,  Aşık insanlar, duygu,

İşte, bir erkeğin sizden hoşlandığını gösteren belli başlı belirtiler;

1. Bakışlar

Erkekler yalan söyleyebilirler, hareketlerini bir şekilde kontrol altında tutmaya çalışabilirler ancak her şeyi ele veren bir çift gözleri vardır. Günlük hayatımızda göz teması kurmak için normal bir şekilde karşımızdaki kişiye bakarız. Ancak bu durum hoşlanan bir erkekte bu süre daha uzun oluyor. Hoşlanan erkek, normal bakışma süresinden daha uzun bakar ve tepeden tırnağa karşısındakini süzer. Her fırsatta sizinle göz teması kurmaya çalışırlar, gözlerini kısarlar, keskin ve çapkın bakışlar sergilemeye çalışırlar.

 

2. Fiziksel Temasta Bulunur

Yanlışlıkla eli kolunuza veya omzunuza çarpıyorsa bilin ki sizden hoşlanıyor.Dokunma arzusu bir şekilde dışa vuruyorsa bu ciddi bir ipucudur ancak bunu arkadaşınız olduğu için yanlışlıklaymış gibi göstermeye çalışır.

 

3. Saçıyla Oynar

Erkekler kadınlara hoş görünmek için istemsizce davranışlar sergileyebiliyorlar. Mesela saçıyla oynarlar ya da elini kolunu nereye koyacağını bilemezler. İşte bu tip davranışlar gözlemliyorsanız, erkeklerin hoşlanma belirtilerinden bir tanesini yakalamışsınız demektir.

 

4. Kıyafetine Özen Gösterir

Erkek sizinle buluşmaya gelirken en iyi kıyafetlerini giymesi, yanınızdayken sürekli kıyafetini düzeltmesi ve kendine sürekli çeki düzen vermesi sizden hoşlandığı anlamına gelir.

 

5. Yürüyüşü Değişir

Erke​​​​​​​kler, yanınızda heyecandan kasılarak ve kaslarını gererek yürümesi sizin için bir bir ipucu olabilir. Yürürken sizin elinizi tutmaya çalışacaktır. O sıra sizde heyecanlanacaksınız fakat sakın belli etmeyin.

 

6. Ses Tonu Değişir

Herkesle konuştuğu gibi sizinle konuşmaz. Bakın başkalarıyla nasıl size gelince nasıl konuşuyor. Erkekler hoşlandığı kadınla konuşurken ses tonu düşer, alçak sesle konuşur ve aranızdaki sohbeti size özel bir hale getirir.

 

7. Beden Dili

Size daha yakın olmak ister. Bunun için size doğru eğilir ve adeta üzerinize düşer. Ayaklarına dikkat edin eğer ayak uçları sizi gösteriyorsa bu size olan ilgisini gösterir, siz konuşurken pür dikkat sizi dinleyecek, yaptığınız anlamsız esprilere bile gülecektir.

 

8. Elleri Boş Durmaz

Erkek sizinle konuşurken heyecanlanacaktır. Bu yüzden erkek sürekli elini çenesine götürecek ve gözlerinizin içine bakarak gülümseyecektir. Size sürekli ilginç konulardan bahsedecek. Bu da sizinle ilgilendiğinin göstergesidir.

 

9. Elleri Sürekli Hareket Eder

Erkekler de kendi güçlerini vurgulayabilmek adına böyle bir hareket yaparlar. Aynı zamanda erkekler sizin ilginizi çekmek ve daha öz güvenli görünmek için de bu hareketi yaparlar. Bu da sizinle ilgilendiğinin göstergesidir.

 

10. Mesaj Atmaktan Çekinmezler

Telefonunuza durmadan mesaj geliyor ve hep aynı kişi atıyorsa, sizinle iletişim kurabilmek için can atan birisi var demektir. Mesajların sonu bir gün bir itirafa varacaktır,bekleyin ve görün.

 

11. Bir Yere Gitmeye Davet Eder

Sizi bir yere davet ediyorsa sizinle vakit geçirmek istiyor demektir. Siz hoşlanmadığınız birisiyle vakit geçirmek ister misiniz? Tabii ki hayır! Karşınızdaki erkekte hoşlandığıiçin sizinle bir şeyler yapmayı teklif ediyor ve hatta zaman zaman sizi bu konuda baskı altında bile tutuyor olabilir. Hoşlanan erkeklerin içe dönük olanları sizinle birlikteyken arkadaşlarının yanında sus pus oluyorsa bu da hoşlanma belirtisidir.

 

12. Hiç Bir Şeyi Unutmazlar

Sizden hoşlanan bir erkek, herhangi bir konuda anlattığınız fakat sizin bile unuttuğunuz detayları unutmazlar. Sizden hoşlandığı ve hakkınızda bilgi sahibi olmak istediği için anlattıklarınızdan özellikle işine yarayabilecek ve sizi şaşırtabilecek olanları hafızalarında saklarlar. Etkileyebilmek adına güzel bir taktik.

 

Kaynak: https://site-backlink.com/98Q2U

hakkında Gizem Sürer

Check Also

fethiye kelebekler vadisi, fethiye kelebekler vadisi kamp alanı, fethiye kamp,

Ülkemizde 16 Eşsiz Kamp Yeri

Ülkemizde 16 Eşsiz Kamp Yeri Türkiye, tüm güzelliklerinden faydalanabileceğimiz bir coğrafyaya sahip. Havası, denizi, güneşi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Uzmanı Mustafa MUTLU | Tasarım İzmir Kent Ajans