Şu anda okunan
Aylık Burç Yorumları (Ekim)

Aylık Burç Yorumları (Ekim)

Astrolog Semanur Elif alanında muhteşem bir insan. Benim de bu siteyi kurmamda etkisi çok büyüktür.

Kadın Gezegeni için yazdığı aylık burç yorumlarını mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca Yıldız Haritanız konusunda da kendisi ile [email protected] adresinden

iletişime geçebilirsiniz.

Keyifle okumanız ve faydalanmanız dileğiyle.

Ekim 2019 Gökyüzü Yorumu

12 yılda bir gelen “Büyük Şansımız” gökyüzünde parlamaya devam ederken, Satürn tüm ciddiyeti ile bu büyük şansımızı değerlendirmek için yapmamız ve düzeltmemiz gerekenleri, sorumluluklarımızı bize gösteriyor.

Evren bu şansı değerlendirmemiz, hayatımızı, kendimizi en iyi haline getirmemiz için gerekli dönüşümleri yapmamızı ciddi olarak talep ediyor.

Gökyüzü ekim ayında bizi uyandırmaya geliyor.

“Kim olduğuna bir bak, sen bu musun?”

“İlişkilerdeki konumundan memnun musun?”

“Hedefler doğru mu?”

“Hedeflerine ulaşmak için doğru yönleri seçtin mi?”

“İyice bir gözden geçir” diyor.

Gökyüzü bizden hayrımıza olarak dönüşüm talep ediyor. Bunu yaparken kukumav kuşu gibi düşünüp, her şeyi gözden geçirip, inceleyip, dengeye getirmeye veya adil olanı bulmaya çalışacağız. Bunu yaparken kendimizi, etrafımızdaki insanları gözden geçirip ilişkilerimize, hedeflerimize farklı yönlerden bakacağız ama bunu öyle böyle değil bir dedektif gibi her şeyi inceleyip, didik didik ederek yapacağız.

Bu enerji  kendimizi, ilişkilerimizi, daha önce hiç görmediğimiz, belki de ister istemez hasıraltı ettiğimiz şeyleri görmeye itecek. Bunu yaparken ilk çıkışımız kim olduğumuzu sorgulamaktan başlayacak.

Önerilen İçerik


Hayatımızın yönünden memnun muyuz? Değilsek yanlışlar neler?

 O zaman mesaj : “Düzeltmeye bak olacak” ve bu ister istemez değişimi getirecek.

 Mecburi ama gönüllü bir değişimi.

Bunun için birçok yüzleşme yapacağız; gerek kendimizle gerek etrafımızdaki insanlarla. Hayatımızın değişmesi gereken yönü neresi ise hedeflerimizi gözden geçireceğiz.

“Yaklaşımımız doğru mu? Neleri değiştirmemiz gerekiyor?” sorularını kendimize soracağız? Ve cevaplarını bulmak için daha önce hiç bakmadığımız açılardan bakacağız. Farklı açılara, katmanlara bakma beraberinde derin yüzleşmeleri getirebilir.

Gökyüzünde bu ay olumsuz açılardan etkilenecek burçlar öncü grupları dediğimiz koç, oğlak, terazi ve yengeç burçları.  Yükselen, güneş ve ay burçları öncü grubundan olanlar etkiyi en çok hissedecek olanlar. Olumsuz açılar değişim getirir. İnsanoğlu olarak değişim sevmediğimiz için bu açılar bize zorlayıcı gelebilir ancak doğru anlaşılır ve değerlendirilirse en büyük kazançları da bu açıların getirdiğini unutmamakta fayda var.

Gelelim olumlu, iyicil açılara; değişken burçlar dediğimiz yay, başak, ikizler, balık ve ateş grupları koç, aslan, yay burçları iyicil etkilerden en çok faydalanan burçlar.

Yükselen burcunuza göre okumanız tavsiye edilir.

Koç Burcu: Selam Koçlar, kariyerdeki mücadeleniz devam ederken karşınızdaki insanların, muhataplarınızın belki de düşmanlarınızın söyledikleri ve hamleleri sizi yaralasa da ay sonuna doğru bu durumun kaderin de etkisiyle lehinize döndüğünü görebileceksiniz. Ancak yaşananlar size olayların hiç de sandığınız gibi akmadığını, karşınızdakilerin sandığınızdan farklı yönleri olabileceğini gösteriyor olabilir. İlahi adaletin yerini bulduğunu görüp, inancınızda haklı olduğunuzu görebilirsiniz.

Boğa Burcu: Selam Boğalar, yoğun değişim süreciniz devam ederken bir de gündelik hayatınızdaki rutininizde ve iş hayatındaki düzeninizde değişmesi gerekenleri fark edip hedeflerinizi, planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Bu değişimle birlikte hayatınıza yeni insanlar girebilir ya da bu değişim ile eşinizin, yakın muhataplarınızın daha önce fark etmediğiniz yönlerini görebilirsiniz. Hayatın hiç ummadığınız alanlarında şans akmaya devam ediyor.

İkizler Burcu: Selam İkizler, çocuklarınız için, hobileriniz için para harcayabileceğiniz bir dönem ya da bu alanlarda fazla harcamalar yapıp bütçenizin sıkıştığını gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Tasarruf etmek için gündelik hayatınızda neleri değiştirebileceğinizi düşünüp bunun sonucunda bir takım değişikliklere gitmeye karar verebilirsiniz. Bu konuda size destek olacak insanlar bulacaksınız.

Yengeç Burcu: Selam Yengeçler, bir süredir karşınızda sizi yoran, yıpratan insanlarla mücadele ediyor olabilirsiniz. Ailenize düşkünlüğünüz tartışmasız, ancak ekim ayında yaşanacak bazı gelişmeler ailenizin size destek olmadığını fikrine itebilir. Hayatın keyfini tekrar yakalamak ya da çocuklarınızın iyiliği için arkadaşlarınızdan güzel fikirler gelebilir, önerilerine açık olmakta fayda var ya da çocuğunuz varsa çocuğunuz için yoksa hayattan keyif almak için yeni yollar denemeniz gerektiğini fark edebilir, belki de şu anki durumunuzdan bambaşka bir gelecek oluşturmanız gerektiği gerçeği ile yüzleşebilirsiniz.

Aslan Burcu: Selam Aslanlar, kariyerinizdeki iniş çıkışlar, belirsizlikler ve uğraşılması gereken detaylar sizi bir süredir yoruyor olabilir. Siz Aslanlara söylenmez ama hedefleriniz ile ilgili hayal kırıklığı düşüncesi sinirlerinizi yıpratabilir. Ekim ayında düşüncelere dikkat lütfen. Gökyüzündeki büyük şansın hayatınızın her alanını kapsadığını unutmayın ve bu olayların, değişimlerin iyiliğinize olduğunu hatırlayın. Kardeşler, akrabalar, komşular gibi yakın çevrenizde meydana gelecek olayların etkisi ile yahut düşüncelerinizde, bir süredir uğraştığınız mücadele konularına bir çözüm bulabilirsiniz. Bu çözüm sonucu belki yaşadığınız ev veya şehir ile ilgili değişiklik kararı alabilirsiniz. Bu olayların kadersel etkili olduğunu bilip, düşünceleri pozitifte tutmakta fayda var.

Başak Burcu: Selam Başaklar, bir süredir çocuklar, aşk veya hayattan keyif alma konularında sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. İkili ilişkiler, alma verme dengesi, adalet sizin önem verdiğiniz kavramlar. Her şeyi olduğu gibi kendinizi de çok sorguladınız ve belki suçladınız. Bu dönem karşınızdaki insanları anlama, onları ve onlara bakış açınızı daha net görmenize, onların bu durumlara etkilerini net olarak anlama sizi maddi manevi değerlerinizi gözden geçirmenize itebilir. Bu gözden geçirme size iyi gelecek, hafifletecek. Bu değerlendirme sonucu çıkanlar düşüncelerinizde, hayata bakış açınızda ciddi değişiklere neden olabilir. Bu değişiklikler sonucu geleceğiniz ile ilgili yeni olumlu kararlar alabilirsiniz.

Terazi Burcu: Selam Teraziler, doğum gününüz kutlu olsun. Enerjinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Kariyer alanındaki başarınız devam ederken, ev ve aile ilgili veya iç dünyanızdaki sıkıntılar devam ediyor olabilir. Bu ay sorunlarınızın çözümü maddi ise gelirinizi arttırmanız yönünden daha önce fark etmediğiniz yaratıcı çözümler ve yeni fırsatlar bulabilirsiniz veya desteklenmeye, birlikte hareket etmeye önem veren insanlar olarak muhataplarınızdan yaşadığınız hayal kırıklığı sizi kendinizi değiştirme yönünde bir karara itmiş olabilir. Değer yargılarınız, inançlarınız hakkında daha yaşayacağınız farkındalık size değişimin kapısını açabilir. Pozitif düşünceler ile kardeşlerden ve yakın çevrenizden gelen yardım ile sorunlarınızı aşabilirsiniz.

Akrep Burcu: Selam Akrepler, maddi manevi kazançlar yönünden şansınızı devam etmekte, inançlarınızın gerçekleşmesi sizi daha motive, daha azimli yapmış olabilir. Karşınızda sizi şaşırtan, beklemediğiniz tepkiler veren insanlar olabilir. Belki kadersel olaylar neticesinde bu yeni şartlara uyum sağlamak adına muhataplarınızla bir denge yakalamak için içgüdü ve sezgilerinizi kullanma yoluna gidebilirsiniz. Bunu yaparken pozitif düşünmekte fayda var. Durumlar sandığınız kadar kötü olmayabilir çünkü maddi manevi kazanımlar getiren büyük şansınız devam ediyor. Eylül ayında, çocuklar, hobiler ve aşk hayatınız ile ilgili yaşadığınız çözemediğiniz, anlam veremediğiniz durumlar, belirsizliklerin dağılıp, netleşmesi size bir ipucu vermiş, yol göstermiş olabilir. Bu netleşme hali sonucu Ekim ayında yeni kararlar verebilirsiniz.

Yay Burcu: Selam Yaylar, bir süredir maddi sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunlar ekim ayında geleceğe bakışınızı değiştirip, yeni gelecek planları, beklentileri yapmanıza neden olabilir. Gündelik hayatınızdaki ani değişimler, yeni daha iyi bir düzen kurmanızı söylüyor belki de. Fark etmeden sizde ve ailenizde köklü değişiklikler oluyor. Belki bütün bunların amacı hayatın değer verdiklerini ve maddi gelirlerini gözden geçirmenizi, düzenlemenizi istemesi. Bu yönde adımlar atmak en yüce hayrınıza olabilir. Her ne kadar sizin tarzınıza uymasa da, Ekim ayında bilinçaltınızdaki düşüncelerle yüzleşip veya daha önce fark etmediğiniz konuların aydınlandığını görebilirsiniz. Bu size şifa getirecektir.

Oğlak Burcu: Selam Oğlaklar, bir süredir hayat her alanda sizi zorluyor olabilir ancak göremediğiniz bir alanda şans size akmakta, koruyup kollamakta, tüm bu durumlar içinde siz fark etmeden bilinçaltında yoğun bir değişim yaşıyorsunuz. Bu değişim gizli korkularınızı temizliyor, sizi şifalandırıyor olabilir. Hayat belki de kendi koyduğunuz kurallar ve bakış açınız yüzünden hayatın zorlaştığını anlatmaya çalışıyor olabilir. Ekim ayında kariyerinizde, kariyeriniz yoksa toplum önündeki konumunuzda yaşayacağınız zorlukları aşmak için geleceğiniz ile ilgili daha önce aklınıza gelmeyen yeni bakış açıları, alternatifler aramayabilir veya bu zorlukları aşmak için arkadaşlarınızdan, büyük gruplardan fayda sağlayabilirsiniz. Hayat hiç beklemediğiniz yerlerden size yardım etmeye ve keyfinin, güzelliğinin ummadığınız yerlerde ve şekillerde gelebileceğini size anlatmaya devam ediyor.

Kova Burcu: Selam Kovalar, hayata geniş açıdan bakabilen insanlarsınız. Bir süredir bu bakış açınıza yani kendinize uygun bir hayat yaşama konusunda yoğun bir istek duyuyor olabilirsiniz ve geleceğe olan inancınız gittikçe güçlenirken,  güzel gelecek planları yapıyor olabilirsiniz. Sizi mutlu edecek gelecek planlarına yönelmediyseniz Ekim ayındaki gökyüzü hayata olan bakışınızı tekrar gözden geçirtecek ve kariyeriniz ile ilgili ciddi düşüncelere sevk edecek olabilir. İstediğiniz adımları attıysanız, uygulamanızdaki eksik noktaları fark edip, daha iyi hale getirmek konusunda çalışabilirsiniz.  Arkadaşlarınızdan alacağınız destek ve gündelik hayatınızdaki kolaylık, iyicil etkilerle sorunlarınızı aşmanız mümkün. Maddi manevi değerleriniz siz belki farkında olmadan bir değişim içindeyken evrenden gelen büyük şans ile istediğiniz güzel geleceği başarı ile gerçekleştirmeniz mümkün.

Balık Burcu: Selam Balıklar, bir süredir yoğun bir dönüşüm içindesiniz ve bu dönüşüm sizi nereye sürükleyecek merak ediyor olabilirsiniz. Gelecek planlarınız, beklentileriniz değişirken, hayatın sizin için en iyisini hazırladığına emin olabilirsiniz. Bir balık kahraman da olabilir, kurban da hayat içinizdeki kahramanı çıkarırken, sizi elinizdeki fırsatları kullanmanız yönünde teşvik ediyor sanki. Maddi sıkıntılarınız için kariyerinizdeki büyük şansı değerlendirin. Ekim ayında yaşayacaklarınız sizi hayat ile ilgili derin düşüncelere itebilir. Yükseköğrenim görüyorsanız ya da uzun bir seyahate çıkacaksanız bir takım aksilikler mümkün olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Çocuklarınız varsa, çocuklarınız ile ilgili konular sizi mutlu ediyor. Hayattan aldığınız keyif, aşk, hobiler alanında şans sizden yana.

Nasıl hissettirdi?
Bayıldım
10
Beğenmedim
1
Emin Olamadım
0
Heyecan Verici
2
Mutlu
3
İlk yorumu sen yap

Bir yorum bırak

Your email address will not be published.

© 2019 Kadın Gezegeni ⎪ Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz.

 

⬅︎
error: Tüm hakları saklıdır!!