Home / Genel / Yasak Aşk Yaşayan Ünlüler

Yasak Aşk Yaşayan Ünlüler

Pek çok ünlü, yaşadığı yasak aşk hikayesiyle magazin dünyasını derinden sarstı. İşte bugüne kadar ünlüler dünyasında yaşanan yasak aşklar…

  • Deniz Seki – Hüsnü Şenlendirici

Deniz Seki, 2006-2009 yılları arasında evli ve 2 çocuk babası klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile aşk yaşamış, Hüsnü Şenlendirici’nin eşi nazire Şenlendirici yasak aşkı öğrenince kameralar önünde Deniz Seki’ye hakaret etmişti.

  • Kaya Çilingiroğlu – Feraye Tanyolaç

Kaya Çilingiroğlu’nun adı, Hülya Avşar ile evliyken sık sık çapkınlık olaylarına karıştı. Avşar her defasında onu affetti fakat Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun 11 yıllık evliliğinin sonlanmasına Feraye Tanyolaç neden oldu.

  • Hülya Avşar – Tanju Çolak

80’li yıllarda Türkiye’nin magazin gündemine damga vuran yasak aşk, dönemin ünlü futbolcusu Tanju Çolak ile Hülya Avşar’ın yaşadığı aşktı. Çolak, evli ve 1 çocuk babası olmasına rağmen uzun süre Avşar’la birlikte olduktan sonra 1991 yılında yıldız futbolcu eşine döndü.

  • Mustafa Ceceli – Selin İmer

Her ne kadar Mustafa Ceceli, evliliğinin zaten bitmiş olduğunu vurgulasa da boşandıktan hemen sonra Selin İmer ile fotoğrafları ortaya çıkınca tepki toplamıştı. Ceceli geçtiğimiz haftalarda İmer ile dünya evine girdi.

Kaynak: https://site-backlink.com/cL9MC

hakkında elif oğuz

Check Also

topuk , Çatlak topuklar, ayak bakımı,

Çatlak Topuklardan Kurtulmak İçin Doğal Tedaviler

Çatlak topuklardan kurtulmak için mi uğraşıyorsunuz? Bu yazı tam size göre! Çatlak topuklar zayıf ayak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir