Home / Güncel Haberler / Vicks Kremin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Vicks Kremin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Vicks krem kullanmadan önce bu yorumları mutlaka okuyun.

Vicks Kremin Faydaları Nelerdir?
Vicks Kremin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Vicks krem.. İlk oyuncaklarımız kadar yakın hissetiğimiz vicks krem son günlerde hakkında yapılan paylaşımlarla yeniden popüler oldu biliyorsunuz. Ben de ilk rastladığımda neden unuttuk bu kremi, yeniden almalı, evde bulundurmalı diye düşündüm. Kimileri bu patlamanın ticari bir oyun olduğunu düşünüyor fakat ben öyle kötü kokular almadım açıkçası. Almadım ama kullanacaksam da (tabii sizlerle de paylaşılacak) detaya inmekte fayda var deyip araştırmaya başladım.

Benim için en güvenli bilgi yolu herhangi bir ürün ya da firmaya hizmet etmeyen sade vatandaşın yani bizler gibi kullanıcıların yorumlarıdır bu tür durumlarda. Hatta bazen bir yazı hazırlamak isterim sizler için; yorumları inceleme aşamasında vazgeçerim.

Bu kez durum biraz farklı gelişti. Ben bu vicks kremin faydalarını yazmayı planlarken, yorumlar beni konuyu başka şekilde ele almaya sevk etti. Okuduğum bir yorum böyle bir faydası mutlaka bilinmeli diye düşündürürken, bir
diğeri korku verip kesinlikle kullanılmamalı dedirtiyordu. Bazen işin uzmanlarının ve doktorların uyarılarına rastladım. Bazen de doktorun tavsiye ettiği şeklini okudum. Vicks’in çocuklarda kullanımıyla ilgili önemli bilgi ve tecrübelerle karşılaştığım gibi; biz kadınları çok şaşırtacak, deyim yerindeyse atın ölümü arpadan olsun dedirtecek olanlarla da karşılaştım.

Kaynak: https://www.kozmikbakim.net/2015/10/vicks-kremin-faydalar-ve-zararlar.html

hakkında Semra Mutlu

Check Also

bikinili fotoğraf, fotoğraf, Berna Keklikler , Instagram ,

Berna Keklikler’in Deniz Pozu Sosyal Medyada Olay Oldu!

Survivor 2017’in güzel yarışmacısı Berna Keklikler güzelliğiyle takipçilerini kendine hayran bıraktı. Keklikler’in bir takipçisi fotoğrafa, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir