Home / Magazin / ÜNLÜ İSİMLERİN YAŞADIĞI EVLERİN FİYATLARI DUDAK UÇUKLATIYOR!

ÜNLÜ İSİMLERİN YAŞADIĞI EVLERİN FİYATLARI DUDAK UÇUKLATIYOR!

Geçenlerde final bölümü yayınlanan ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde hayat verdiği ‘Oya’ karakteriyle, büyük beğeni toplayan Gökçe Bahadır, bölüm başına 60 bin TL alıyordu. Diziden elde ettiği gelirle Ayvalık’taki yazlığını yenileyen ünlü oyuncu, lüks bir daire de satın aldı.

Gökçe Bahadır
Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır, Kadıköy Suadiye’de 4+1 deniz manzaralı evine ek olarak, yine aynı muhitten deniz manzaralı, çatı katı 2+1 lüks bir ev satın aldı. 2 Milyon TL’yi gözden çıkardığı söylenen ünlü oyuncu, evini en güzel şekilde döşemek için hiçbir masraftan kaçınmıyor.

Seda Sayan
Seda Sayan

Levent’teki bir rezidanstan, 9 milyon TL değerinde lüks bir daire satın alan Seda Sayan, evine dair görüntüleri huzur etiketiyle kendi sosyal medya hesabından sık sık paylaşıyor.

Burak Yılmaz
Burak Yılmaz

Son dönemlerde eski eşi İstem Atilla’ya şiddet uyguladığı iddialarıyla magazin gündeminde yerini koruyan Trabzonspor’un milli forveti Burak Yılmaz, Acarkent’ten villa satın aldı. Ünlü futbolcunun 1.000 metrekare olan evinde dört oturma odası, altı yatak odası, bir sinema odası, bir Playstation odası, yedi tane banyo- buhar-saunası bulunuyor. Yeni evine çocukları için de özel bir oyun odası yaptıran Yılmaz, evin içini sanat eserleri ile donattı.

Kaynak: İzmirkenthaber

hakkında Semra Mutlu

Check Also

Reynmen, Ela, YouTube,

Reynmen’in ‘Ela’ Şarkısının Klibi Çalıntı Mı?

Reynmen’in ikinci single’ı ‘Ela’ adlı şarkısına çektiği kliple, Aynur Aydın’ın 2012 yılında ‘Yenildim Daima’ şarkısına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir