Home / Moda & Trend / Spor Salonu’na Giderken Çantanızda Olması Gerekenler!

Spor Salonu’na Giderken Çantanızda Olması Gerekenler!

Spor çantanızın olmazsa olmazlarını belirlemenin tam zamanı. Spora giderken ya da başlamadan önce eksiklerinizi kısaca tamamlayın ve gücünüze güç katmaya hazır olun.

Spor Salonu
Spor Salonu’na Giderken Çantanızda Olması Gerekenler!

Bir çoğumuz spor salonuna vardığımızda bir şeylerin eksik olduğunu fark ederiz ya da tam spora başlamışken bizi derinden üzen eksiklerimiz olur. “Bu sefer unutmayacağım.” dediğimiz şeyi tekrar ve hep unuttuk. Bunları daha fazla yaşamamak için spor çantamızı önceden hazırlayalım. Sizin de böyle anlar yaşamamanız için tecrübelerimiz gereği spor çantasında bulunması gereken şeyleri şöyle bir gözden geçirerek sizlerle paylaşalım istedik.

Önce bir spor çantası

En temelden başlayalım yani genelden özele doğru gitmekte fayda var. Bir izmir spor salonu’na giderken yanınıza alacağınız malzemeleri taşıyacağınız bir spor çantasına ihtiyacınız vardır. Eşyalarınızın yoğunluğuna göre iç hacme sahip işinize yarayacak hafif bir spor çantası her zaman işe yarayacak durumdadır. Hatta bu çantalar size günlük hayatınızda ya da okulda eşlik edebilir işlerinizi görebilir. Bu konuda şıklığıyla göz dolduran bir sırt çantası ihtiyacınız olacaktır.

Olmazsa olmazlardan devam

İzmir’de spor salonu araştırmasıyla ulaşacağınız spor merkezine başladınız. İzmir spor salonu konumu ve çok çeşitli aktiviteli kurslarıyla White Club tam aradığınız cinsten spor merkezidir. Spor salonu seçiminizden sonra haliyle buna uygun şekilde giyinmeniz gerekecektir. Hareketlerinizi sınırlamamak için konforunuzu düşünerek hazırlanmış spor kıyafetlerinden bahsetmekteyiz. Bir spor taytınız ya da şortunuz, spor atletiniz mutlaka olmalıdır. Fakat çok fazla efor harcadığınız için bu eşyaların bir yedeklerini yanınızda taşımayı ihmal etmemekte fayda vardır.Biliyorsunuz ki birçok spor salonunda dışarıda kullandığımız spor ayakkabılarını kullanmayız. Bunun için sırt çantamızda veya White Club spor merkezidolabınızda spor salonunda kullanacağımız spor ayakkabımızın bulunması gerekmektedir. Unutmayın şık ve rahat bir spor ayakkabı sizi spora teşvik edecek kadar güçlüdür. Onu yanınızdan ayırmayı asla düşünmeyin.

Kaynak: Gaziemirgazetesi

hakkında Gizem Sürer

Check Also

Çamaşırların Sertleşmesi Nasıl Önlenir, Çamaşır, çamaşırların sertleşmesini önlemek,

Çamaşırların Sertleşmesi Nasıl Önlenir?

Açık havada kuruttuğunuz çamaşırların sertleşmesini önlemek bir dizi tedbir almalısınız. Böylece çamaşırlarınız yumuşacık olacak. Çamaşır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir