Home / Genel / Sırtınızda Sivilceler Mi Var? İşte Sebebi Ve Tedavisi…

Sırtınızda Sivilceler Mi Var? İşte Sebebi Ve Tedavisi…

Stres, sağlıksız beslenme, yanlış kozmetik bakım ürünlerinin kullanılması derken, yüzümüzün, omuz ve göğüs bölgemizin dışında zaman zaman sırtımızda da sivilceler ile karşılaşabiliyoruz.

Son derece inatçı olabilen bu sivilceler yüzünden geceleri uyuma problemleri çekiyor, sık sık uyanmak zorunda kalabiliyoruz. Üstelik sırtımızdaki sivilceler, sürekli olarak yatakla temas ettiği için bir de kaşıntı problemi yaşamamıza da neden olabiliyorlar.

Sırtımızda büyük ya da küçük çaplı beliren bu sivilceler; vücudumuzdaki hormonal dengesizlikler, vücudumuzda sebum üretiminin artması, yaz aylarında kullandığımız güneş kremleri, losyonlar vb. durumlardan kaynaklanabiliyor.

Bazen de sırt sivilcelerinin arkasında karaciğer rahatsızlığı vb. ciddi sağlık sorunları da yer alabiliyor. Sırtınızdaki sivilcelerden tüm çabalarınıza ve kullandığınız kaliteli ürünlere rağmen kurtulamıyorsanız, sivilceler geniş alanlara yayılmaya başladıysa vakit kaybetmeksizin bir dermatologa görünmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz

 sırttaki sivilceler nasıl geçer,  sivilcelerden kurtulmak, sivilce, , sırtımızdaki sivilceler,

Bu yazımızda sırtındaki sivilcelerden kurtulmak, yaz aylarında daha rahat bir şekilde sırt dekolteli kıyafetler, bikini ve mayo giymek isteyenler, kısacası daha çekici görünmeyi dileyenler için sırttaki sivilceler nasıl geçer? Sırttaki sivilcelere ne iyi gelir? sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Sırttaki Sivilcelere Ne İyi Gelir

Sırttaki sivilcelere ne iyi gelir ve nasıl geçer diyorsanız en çok denen yöntemlerden biride maske tarifidir. Bu kür sayesinde sırttaki sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

Sırt Sivilcelerini Tedavi Eden Diğer Doğal Yöntemler:

  • Sarımsak
  • E vitamini yağı
  • Aloe Vera
  • Limon

Kaynak: https://site-backlink.com/989ck

hakkında Gizem Sürer

Check Also

yüz sıklaştırma, kırışıklık, hifugold, ameliyatsız yüz gerdirme işlemi,

Kırışıklıklara Ameliyatsız Çözüm

Cilt, her katmanı ve her özelliğiyle gerçek bir mucizedir. İşçiliği kusursuz, işleyişi mükemmeldir. Ancak cildin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir