Home / Kişisel Gelişim / ”Sevgiyle Beslenmek”

”Sevgiyle Beslenmek”

Sarıgöl’de Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Çölyak ve Organik Beslenme Derneği işbirliği ile ‘Beslenme Sevgiyle başlar’ konulu seminer verildi.

organik beslenme
sevgiyle beslenmek

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Manisa Çölyak Organik Beslenme Derneği Başkanı Halim Şivecan’ı makamında ağırladı. Çölyak konusunda toplumda bilgi eksikliği olduğunu ve bu  eksikliğin hastaya teşhisini zorlaştırdığını belirten Şivecan, Manisa Büyükşehir Belediyesi elbirliğiyle çölyak farkındalığını arttırmak istediklerini dile getirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projelerine desteğini hiçbir zaman esirgemediğini belirten Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş da, “Manisa Büyükşehir Belediyesi, kamu yararına çalışan kuruluşların her zaman yanında yer almıştır. Bu kapsamda Manisa Çölyak Organik Beslenme Derneği tarafından hazırlanan ‘Beslenme Sevgi ile Başlar’ projesini de; Salihli ve Sarıgöl’lü vatandaşlarımıza da aktaracağız. Projede sağlıklı beslenme ve çölyak hastalığına dikkat çekmeyi amaçlıyoruz.Manisa Büyükşehir Belediyesi temsilcileri, Manisa Çölyak Organik Beslenme Derneği yönetimi ve Manisa Diet Clinic Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi Diyetisyeni Teslime Bilgin’in de yer alacağı çok ayaklı bir çalışma. Faydalı olacağına yürekten inanıyorum. Halkımızın da katılımlarını bekliyoruz” diye konuştu.

Seminer sonunda Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan katılımcılara teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Kaynak: HaberTürk

hakkında Semra Mutlu

Check Also

insan ilişkileri Kişilik Bozukluğu, ilişki, kişilik,

Kişilik Bozukluğunuz Olabilir mi?

Kişilik Bozukluğu Nedir? Ailenin davranışları ve kişinin çevre ile olan ilişkileri çok önemli bir etkendir. Hastalıktan ziyade, kişilik bütünlüğünün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir