Home / Genel / Sevgilisini Darp Ettiği İddia Edilen Metin Yıldız Konuştu!

Sevgilisini Darp Ettiği İddia Edilen Metin Yıldız Konuştu!

Sevgilisi Gözde Kayra’ya şiddet uyguladığı iddia edilen Metin Yıldız konuştu…

Geçtiğimiz günlerde 2.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Gözde Kayra‘ya şiddet uyguladığı haberleriyle gündeme gelen Metin Yıldız, sessizliğini bozdu.

Metin Yıldız şunları söyledi:

“Gözde Hanım’ın bana zarar vereceğini anlayıp önlem almaya çalıştım. Birinci yılımızı doldurduğumuz gün balıkçıda buluştuk. Ona “Senden ayrılmamın bedeli neyse ödemeye razıyım. Dayanamıyorum ve istemiyorum” dedim. Kaldığım odaya kız arkadaşım olduğu ve sürpriz yapacağı bahanesiyle girip kıyafetlerimi ve odayı ateşe verdi.”

“Oteldeki diğer insanların da canıyla oynadı. Sigorta şirketi kendisine 27 bin liralık dava açtı. Bu olay sonrasında bile sustum çünkü ‘Metin Yıldız’ın sevgilisi otel yaktı’ haberleri okumak istemedim ve konuyu kapattık. Gözde Hanım TV’ye çıkıp her gün kendisini dövdüğümü, beni erkeklerle bastığını, uyuşturucu kullandığımı ve kafasını sehpalara vurduğumu iddia etti. Hiçbiri doğru değil, adli olarak ispatlanmış bir olay yok.”

duygusal şiddet, kadından şiddet gören erkek, Gözde Kayra, Metin Yıldız,

“Madem bu kadar olay yaşandı, niye kimse ona ‘Böyle bir adamla ne işin var?’ demedi. Ben ne olduğunu açıklıyorum; Gözde Hanım’ın kişiye bağımlı hasta raporu var, sürekli kullandığı ilaçları var. Ailesi de perişan. Defalarca birlikte doktora gittik. Bana “Ya benim olacaksın ya da kimsenin olmayacaksın” dedi. Doktor bile “Sizi öldürebilir, alkol almasın ve ilaçlarını düzenli kullansın” diyerek bizi uyardı.”

Eski eşimin, kızlarımın annesi Dilek Hanım hakkında konuşmam. Söyleyeceğim her şey kayıtlara geçeceği için kızlarımın ileride bunları görüp üzülmesini istemem. Haberi yapan arkadaşlar dikkat etsinler. Olayın iç yüzünü öğrensinler. Gözde Hanım’la yaşanan olayda son polisi arayan bendim, kadından şiddet gören erkek olarak.

Yaşanan olaylar sonrası annemin beyninde pıhtı attı, felç oldu. Beni tanıyan herkes böyle biri olmadığımı bilir. Hatam susmak oldu ama artık susmam. Bana dayakçı, ‘tedavi görmesi gerekli’ diyen insanlardan özür bekliyorum. Halkımızın bunu bilmesini istiyorum.

Kadına şiddete hayır ama erkeğe yapılan şiddeti ne yapacağız? Fiziki olmasa bile duygusal şiddet gören erkekler var. Ben bu olaylardan dolayı panik atak ve titreme sorunları yaşıyorum. Titreme mimiklerime yansıyor ve istediğim duyguyu yansıtamıyorum.

İki kadeh içti, evinin kapısına kadar götürdüm ve ablasını arayarak Gözde’yi almasını söyledim. Kış olduğu için beş dakika içeriye girdim, mutfaktan kaptığı bıçağı beni öldürmek için salladı. İlk hamlede kendimi kurtardım, ancak ikinci sallamada bıçak bacağıma saplandı.

Olay sonrası polise gitmem gerekirdi, ancak çıkacak haberleri ve kariyerime verecek zararları düşündüm. Bu zamana kadar sabırdan değil, korkudan sustum. Daha önce de haksız şekilde linç edildiğim için sustum. Yaşanan olaylardan dolayı kesinlikle aldığım ceza yok.

Kaynak: https://site-backlink.com/CMISd

hakkında elif oğuz

Check Also

saç, soğan suyu, Soğan suyu ile saç uzatma ,

Soğan Suyu ile Saç Uzatma

Düzenli olarak tüketildiğinde zayıflamamıza katkıda bulunan soğan suyunun saçlarımızı beslediğini ve saçlarımızın uzamasına yardımcı olduğunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir