Home / Genel / Sevdiğiniz İle Duygusal Bağ Kurmanızı Sağlayabilecek Kesin Yöntemler!

Sevdiğiniz İle Duygusal Bağ Kurmanızı Sağlayabilecek Kesin Yöntemler!

İlişkilerde iyi ve kötü günler olduğu sır değildir. Bazı çiftler, kavga ettikten sonra durumla nasıl başa çıkacaklarını bilmezler.

Sevgiliniz ile bağ kurmanızı sağlayacak yolların neler olduğunu öğrenmek ister misiniz?

bağ kurma, Sevgili, Duygusal Bağ

Kendinizi izole etmeyin

Sevgilinizle kavga ettiğinizde, kendinizi kızgın hissederken, herhangi birinin yaptığı şey uzaklaşmak, başka bir odaya geçmek veya hava almak için kapıyı çarpıp dışarı çıkmaktır.

Fiziksel olarak kendinizi uzaklaştırdığınızda ve yaşananlar hakkında düşüncelere daldığınızda her şey karmaşıklaşır ve kötüleşir.

Sevgilinizin gözlerinin içine bakmak, bir yandan saçına dokunurken veya sarılırken bir yandan kolundan veya elinden tutmak pozitif duyguları harekete geçirecektir. Bu, ses tonlarını alçaltmalarına ve ortamdaki gerginliğin azalmasına yardımcı olacaktır.

Esprili olun

bağ kurma, Sevgili, Duygusal Bağ

Kavga ettiğinizde ortamdaki gerginliği yatıştırmak ve sevgiliniz ile bağ kurmak için biraz mizah anlayışına sahip olmanız önemlidir. Bu ölçülü bir şekilde yapılması gereken bir şeydir. Alaycı veya can sıkıcı olmamaya çalışın.

Hem erkeklerin hem de kadınların hoşlandığı bir şey varsa o da sevgilisinin eğlenceli, kaliteli ve neşeli şakalar yapabilmesidir. Bir şaka yapabilir veya birlikte eğlenceli bir film seyredebilirsiniz. Bunlardan sonra yavaş yavaş kendinizi daha sakin hissetmeye başlayacaksınız.

Vücut dilinizi kontrol edin

Büyük bir tartışmadan sonra, her şeyi yatıştırmak için söyleyebileceklerinize rağmen, vücudunuz sevgilinizin pozitif tepki vermesini engelleyen kızgınlık belirtileri gösterebilir.

Bu nedenle, ikinizin arasında bariyer oluşturan çok sayıda mimiği tanımanız ve kontrol etmeniz gerekir:

Bu tutumu sürdürmek yerine sakinleşin ve doğrudan sevgilinizin gözlerinin içine bakın. Eğer yapabilirseniz, reddedilme korkusu duymadan veya olanlar hakkında yeni bir kavgaya tutuşmadan size yaklaşması için dolaylı olarak onu davet etmek üzere gülümseyin.

Affedin

Sevgiliniz ile olan birlikteliğinizi yeniden eski haline getirmek ve gerçek anlamda onunla bağ kurmak istiyorsanız affedebilmek pratiğe dökebileceğiniz en iyi şeydir. Affetmenin işe yaraması için onu kalpten yapmış olmalısınız.

Affetmek, sevgiliniz ile yeni bir başlangıç yapmanıza yol açacak asil bir jesttir. Ayrıca kendini hatalarınızı tanımlamanızı ve onları yeniden yapmamak üzere düşünmenizi de sağlayacak bir kabullenme yolu da açar. Affetmek, yenilmiş hissetmeniz gerektiği veya sevgiliniz aslında hatalıyken onun haklı olduğunu kabul ettiğiniz anlamına gelmez.

Kaynak: https://site-backlink.com/M7IUm

hakkında elif oğuz

Check Also

topuk , Çatlak topuklar, ayak bakımı,

Çatlak Topuklardan Kurtulmak İçin Doğal Tedaviler

Çatlak topuklardan kurtulmak için mi uğraşıyorsunuz? Bu yazı tam size göre! Çatlak topuklar zayıf ayak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir