Home / Moda & Trend / Rihanna ve Bella Hadid Trendi Başlattı: Beyaz Eyeliner

Rihanna ve Bella Hadid Trendi Başlattı: Beyaz Eyeliner

Rihanna ve Bella Hadid Trendi Başlattı: Beyaz Eyeliner

Eyeliner deyince aklımıza hep siyah gelir, hadi olmadı kahverengi gelsin. Ama sanıyoruz ki pek çoğumuzun aklına beyaz eyeliner gelmez. Ancak beyaz eyeliner son zamanlarda durdurulamaz yükselişini yaşıyor.

Siyah eyeliner çekmekte ustalaşanlar için bir haberimiz var. Bu sezon siyah kalemlerinizi beyazlarıyla değiştirmenin tam sırası. Rihanna ve Bella Hadid başta olmak üzere birçok ünlü beyaz eyeliner’lı makyajları ile dikkat çekiyor.

Bella Hadid ve Rihanna, beyaz eyeliner’lı makyajın öncüleri oldu. Eğer bu yaz daha canlı ve farklı bir makyaj görünümü arıyorsanız siz de beyaz eyeliner‘a makyaj çantanızda yer açabilirsiniz.

beyaz eyeliner, Bella Hadid, eyeliner, makyaj, makyaj trendleri, rihanna
Rihanna ve Bella Hadid Akımı Başlattı: Beyaz Eyeliner

Nelere dikkat etmeli?

Öncelikle gözlerinizi vurgulamak için cildinizde kolayca kaybolmayacak, pigmentasyonu yüksek bir kalem tercih edin. Beyaz renkle çarpıcı bir görünüm olacağı için makyajınızın geri kalanını olabildiğince sade tutun, çok az bir allık ve nude tonlarında bir ruj kullanın. Aynı sadelik saçlarda da olamalı. Saçınızı iki yana ayrılmış düz bir şekilde ya da sade bir topuz olarak kullanabilirsiniz.

Beyaz eyeliner’la zıtlık yaratmak için takılarınızda altın tonlarına yer verebilirsiniz.

Sürerken siyah bir eyeliner’a göre daha dikkatli olmanız gerektiğini de hatırlatalım. Çünkü siyah eyeliner’da yapılan ufak bir hatada makyajını hemen dumanlı bir göz makyajına çevirmeniz mümkün ancak beyaz bir kalemle bu mümkün olmuyor.

Kaynak: B. Terim

hakkında Gizem Sürer

Check Also

leke, deodorant lekeleri, koku, deodorant ,

Deodorant Lekelerinden Dert Yananlar İçin Pratik Çözümler

Bazı deodorantların yarattıkları kalıntılar kurtulması zor lekelere sebep olabilir. Neyse ki bu konuda yardımcı olabilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir