Home / Dekorasyon / Ramazan Ayına Hazırlanın!

Ramazan Ayına Hazırlanın!

Bugün itibariyle Ramazan ayına girmiş bulunmaktayız. Hem salon hem de mutfak dekorasyonlarınız için uygulayabileceğiniz 4 farklı dekorasyon önerisini sizler için derledik. Ramazan ayı içerisinde değerlendirebileceğiniz dekorasyon önerileri ve daha fazlası için detaylar, ‘Evi Ramazan ayına hazırlamanın yolları’ haberimiz içerisinde sizleri bekliyor.

  • Daha sade mutfak tezgahları tercih edin. Özellikle iftar ve sahur menülerini hazırlayacağınız sırada, daha rahat çalışabilmek ve göz yorgunluğundan uzak durabilmek için bunu deneyin.

 dekorasyon, Ramazan ayı

  • Hem salon hem de mutfak alanlarında bulunan yemek masaları üzerinde meyve vb. şeyleri bulundurmaktan olabildiğince kaçının. Bu hem aklınıza yemek getirmez hem de bu alanları sadece vaktinde amacına uygun olarak kullanırsınız. Bu tarz vb. dekorasyon çalışmalarını, iftardan sonra yapmanızı öneririz. Salonunuzda göz yorucu olan şeylerden uzaklaşın. Sizi daha çok dinlendirecek ve dinginleştirecek renk tonlarını kullanmaya tercih edin.

 dekorasyon, Ramazan ayı

  • Geniş ve kalabalık iftar misafirleriniz için yemek masasına daha çok yer açın. Böylelikle hem sıkışık ve dar bir görüntüden kurtulmuş olursunuz hem de salon ve mutfak arasında mekik dokurken daha rahat olmuş olursunuz.

 dekorasyon, Ramazan ayı

kaynak: https://www.evdemimar.com/2018-yilinin-trendi-50-adet-ev-dekorasyonu-fikirleri-ve-onerileri/

hakkında Gizem Sürer

Check Also

Evinizdeki Karıncalara Karşı Önlem

Evinizdeki Karıncalara Karşı Önlem Çoğumuz çocukluğumuzdan bu yana “karınca berekettir“ sözünü duymuşuzdur. Ancak, 2-4 mm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir