Home / İlişkiler / Evlilik / Partnerinizin evlenmek istemediğini gösteren davranışlar!

Partnerinizin evlenmek istemediğini gösteren davranışlar!

Partnerinizin evlenmek istemediğini gösteren davranışlar!

Kadınlar bilir, erkekleri evliliğe ikna etmek zordur. Peki, evlenmek isteyen erkekler nasıl davranır? Bunu nasıl anlarsınız? Birçok ilişkide düşünülen şey olan bu sorunun cevabı…

DÜRÜST VE SAMİMİDİR

Sizinle bir ömür paylaşmak isteyen erkek, size her konuda samimi davranır ve kırılacağınızı bildiği zaman bile dürüst olmaktan asla vazgeçmez.

partnerim ciddi düşünüyormu, evlilik haberleri, evlenmek istemek, evlenmek istediğini karşı tarafa belli etmek,
Partnerinizin evlenmek istemediğini gösteren davranışlar!

SİZE DEĞER VERİR VE SİZİ DİNLER

Fikirlerinize her zaman saygı duyan sizi her konuda dinleyen bir erkek sizinle ciddi düşünüyor demektir. Bazı erkekler için kadınların fikirlerine önem vermek zordur. Bir erkek bunu ancak evlenmek istediği kadına yapar.

HAYATINA SİZİ DAHİL EDER

Evlilik ömür boyu beraber olmaktır. Sizinle evlenmeyi düşünen bir erkek hayatına sizi dahil eder. Hobilerini beraber yaparsınız ve hoşlandığı şeyleri öğrenmeye çalışırsınız.

KAÇAN KOVALANIR OLAYINA SON!

Ciddi düşünen bir erkek çok fazla gururlu davranmaz ve kaçan kovalanır oyunlarına başvurmaz. Sizi tamamen karısı olarak gördüğü için oyunlar oynamak yerine konuşmayı ve problemi çözmeye çalışır.

Kaynak: Habertürk

hakkında Gizem Sürer

Check Also

ideal evlilik

ideal evlilik yaşı kaçtır ?

Araştırma, Utah Üniversitesinden sosyolog Nick Wolfinger tarafından yapıldı. Çalışmaya göre, 28-32 yaşlar arasında evlenen insanların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir