Home / Genel / Norm Ender, Ezhel ve Ben Fero Arasındaki Kapışmaya Ceza da Dahil Oldu!

Norm Ender, Ezhel ve Ben Fero Arasındaki Kapışmaya Ceza da Dahil Oldu!

Norm Ender’in Mekanın Sahibi şarkısıyla diğer rapçilere diss atmasıyla başlayan kapışmaya Ceza da Fight Kulüp cevabıyla dahil oldu.

Norm Ender, 2 yıllık aradan sonra “Mekanın Sahibi” ile piyasaya hızlı bir giriş yaptı ve günümüzün popüler isimlerine tek tek sataştı. Norm Ender’in “HI DIDI HI DIDI Al, bitch :)” diyerek paylaştığı şarkıya Ezhel’den 24 saat geçmeden cevap geldi. Ezhel, Norm Ender’e yazdığı ‘Lolo’ isimli şarkıyı takipçileriyle paylaştı. Anıl Piyancı, Khontkar gibi diğer rapçiler Ezhel’e destek olurken, Ben Fero da ‘Lolo’ isimli şarkıyla bir video çekti. Şimdi bu kapışmaya Ceza da dahil oldu.

Norm Ender, hem Ezhel’e hem Ben Fero’ya diss atarak dönmüş ve “Mekanın sahibi geri geldi, bebeleri pistten alalım” demişti.

Norm Ender, klibi YouTube’da 24 saatte 4 milyondan fazla izlenen şarkısında özellikle Ezhel ve Ben Fero için sözünü sakınmıyor, bu arada Burry Soprano ve Ceg’i de es geçmiyor.

Hemen ardından Ezhel, Norm Ender’in ‘diss’ine ‘Lolo’ isimli bir şarkıyla cevap verdi.

Anıl Piyancı, Khontkar gibi isimler Ezhel’e destek verdi, Ben Fero da şarkının bir bölümünü Instagram story’sinde seslendirerek tarafını belli etti.

Kaynak: https://site-backlink.com/B2Yr8

hakkında elif oğuz

Check Also

saç, soğan suyu, Soğan suyu ile saç uzatma ,

Soğan Suyu ile Saç Uzatma

Düzenli olarak tüketildiğinde zayıflamamıza katkıda bulunan soğan suyunun saçlarımızı beslediğini ve saçlarımızın uzamasına yardımcı olduğunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir