Home / Güncel Haberler / Mutlu kadın mutluluk yaratır!

Mutlu kadın mutluluk yaratır!

DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, kadınlara yönelik “Kadınca Yaşamak” adlı bir seminer düzenledi. Seminerde kadınların baskı altında kalmasının toplumda bilinçsizliğe neden olduğuna vurgu yapıldı.

mutlu kadın
Mutlu kadın mutluluk yaratır!

Kent Konseyi’nde düzenlenen programa, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri ve kadınlar katıldı. Kişisel Gelişim Uzmanı Pelin Ekiz’in sunumu ile gerçekleşen programda kadınların baskı altında kalmasının toplumda bilinçsizliğe neden olduğuna vurgu yapıldı. Ekiz, insanlara ön yargılı yaklaşılmaması gerektiğini belirterek, “Kimseyi kınamamak gerekiyor. Özellikle kadınların toplum karşısında bastırıldığını görüyoruz. ‘Sen kadınsın konuşma’, ‘Sen kadınsın gülme’, ‘Sen kadınsın çocuklarına bak’ gibi. Kadınların bu şekilde bastırılması bilinçsiz şekilde yetişen çocuklar ve ileride de olumsuz davranış ve tutumları görüyoruz. Kadın mutlu ise toplum mutlu olur, mutlu kadın mutluluk yaratır. Bir bireyin yetişmesinde en büyük görev annelerindir. Kadın mutlu ise evini mutlu eder, eşini mutlu eder, çocuklarını mutlu eder. Bu da toplumun mutlu bireylerden oluşmasını sağlar” dedi. Seminer daha sonra sona erdi.

 

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/mutlu-kadin-mutluluk-yaratir-40753332

hakkında Semra Mutlu

Check Also

bikinili fotoğraf, fotoğraf, Berna Keklikler , Instagram ,

Berna Keklikler’in Deniz Pozu Sosyal Medyada Olay Oldu!

Survivor 2017’in güzel yarışmacısı Berna Keklikler güzelliğiyle takipçilerini kendine hayran bıraktı. Keklikler’in bir takipçisi fotoğrafa, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir