Home / Güzellik / Makyaj / makyaj stilleri!

makyaj stilleri!

Seksi kadınlar aynı zamanda da cesaretli kadınlardır. Göz kapağınızda bile farklı bir renk denemeye korkuyorsanız hayalinizdeki imaja nasıl bürüneceksiniz? Göz kapaklarınıza uygulayacağınız altın rengi metalik far bakışlarınızı tamamen değiştirecek. Her zaman kullandığınız bronz tonlardaki farları sürerek ya da solgun kahveler kullanarak kaytarmaya çalışmayın! Gerçek altın rengi göz kapaklarınızı eyeliner uygulamadan sadece kirpiklerinize uygulayacağınız maskarayla gündüz de kullanabilirsiniz.

Masum gözlerinizi ortaya çıkaracak pembe yanaklar için krem allıkları kullanırsanız en doğal görünümü elde edersiniz. Krem allığınızı elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza doğru sürün. Ve dudaklarınıza hafif pembelik veren parlatıcı uygulayın. Lolita kıvamında masum bir seksapel için gözlerinize açık renk hafif parlak far ve biraz rimel uygulayın! İşte bu kadar!

kolay makyaj
kolay ve hızlı makyaj

Dumanlı göz makyajı insanlara seksi çağrıştırdığı için her zaman popüler. Dumanlı göz makyajının sırrı siyah kalem, krem eyeliner ve toz far üçlüsünü kullanarak gözleri çevrelemek! Siyah göz kalemini kirpiklerinizin hizasını takip ederek uygulayın. Daha sonra krem eyeliner ile üzerinden geçin ve kedigözü şekli oluşturun. Pamuklu çubuklar ya da bir far fırçasıyla makyajınızı dağıtın ve göz kapaklarınıza hafifçe toz farınızı uygulayın.

Pembe dudaklara sahip olmak için saatlerce dudaklarınızı ısırıp durabilir ya da kolay yolu seçebilirsiniz. Açık pembe rujunuzu dudağınıza uyguladıktan sonra fazlalığı bir peçete yardımıyla alın. Rujunuz daha doğal görünecektir. Ya da lip tint, sıvı renklendiricilerden kullanabilirsiniz. Pembe dudaklarınızı koyu göz makyajıyla tamamlayın. Bu makyajla fazla allık kullanmanızı önermiyoruz.

Kaynak: Bazaar

http://binterplast.com

hakkında Semra Mutlu

Check Also

Cilt temizliğinin önemi…!

Makyaj yapsak da yapmasak da gün içinde yüzümüzde biriken yağı, kiri cildimizden arındırmak için düzenli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir