Home / Genel / Cilt Bakımı / Kahve ve Patatesle Selülitlere Elveda!

Kahve ve Patatesle Selülitlere Elveda!

Kahve ve Patatesle Selülitlere Elveda!

14 gün boyunca aralıksız uygulanması halinde en etkili kozmetik ve medikal uygulamaların tahtını yerinden edecek, sonuçları uygulamalarla kanıtlanmış selülitlere veda etmenin reçetesi olan özel kür tarifini sizler için paylaşıyoruz.

Yanlış beslenme, genetik faktörler, hareketsizlik, yetersiz su tüketimi gibi birçok etmen sonucu oluşan selülitlerden kurtulmak için kadınlar tarafından birbirinden farklı yollar deneniyor. Hemen herkesin mutfağında bulunabilecek ya da kolayca temin edebileceği doğal ürünlerden yapılan kür ise en etkili yöntemlerin başında geliyor. Üç malzeme ile 14 günde gözle görülür bir azalma sağlayan doğal kürün tarifini sizler için paylaşıyoruz.

Selülitleri Yok Eden Doğal Kür

Malzemeler;

Kahve çekirdeği,

Hindistan cevizi yağı

1 adet patates

Tarifi;

 selülitlere veda, Selülit, Selülitleri Yok Eden Doğal Kür
Kahve ve Patatesle Selülitlere Elveda!

Selülitlerin 14 günde gözle görülür derecede azalmasını sağlayan kürün uygulanması hakkında kısa bir bilgi:  Kilo ortalaması 50 ile 70 kg arasında olan kişiler için dört yemek kaşığı havanda dövülmüş kahve çekirdeğinin içine dört kaşık Hindistan cevizi yağı ve bir adet rendelenmiş patatesin suyunu ekliyoruz. Daha fazla kiloya sahipseniz kilonuz ile orantılı bir şekilde karşımın ölçüsünü arttırabilirsiniz. Krem şeklini alana kadar karıştırıyoruz. Karışımı sorunlu bölgeye kas yönünde aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak uygulayıp streç film sarıyoruz. 25 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkıyoruz. Bu karışımı aksatmadan 14 gün boyunca düzenli olarak uyguluyoruz.

14 gün boyunca aksatmadan kürü uygulayacak kişiler mutlaka öncesi ve sonrası farkları görebilmeleri için ölçülerini alıp fotoğraf çekilmeliler.

14 gün düzenli uygulama yapıldıktan sonra doğanın gücünü fark edeceksiniz. Doğada bütün sorunlarımıza çözüm bulmamız mümkün. Yeter ki doğal ürünleri ve bitkileri iyi tanıyalım ve hangi derde çare olabileceklerini araştırarak uzman kişileri dinleyelim. Doğa; selülitsiz, parlak ve pürüzsüz görünümlü cilt için gereken her şeyi bizlere sunuyor.

hakkında Gizem Sürer

Check Also

mutlaka temizleyiniz, temizlik , Güneş kremi , güneş koruyucu,

Vücudumuzda Kalan Nemlendirici Ve Güneş Kremlerinin Zararı Var mıdır? Varsa Neler?

Hepimiz artık biliyoruz ki güneşin zararlı ışınları cilt sağlığımıza oldukça zarar vermekte. Cilt sağlığımızı önemsiyorsak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir