Home / İlişkiler / Kadınların erkeklerde görmek istemediği özellikler!

Kadınların erkeklerde görmek istemediği özellikler!

Aslında karşı taraftan en doğal insani özellikleri beklemek cinsiyete özel bir durum değil. Kadınların da erkeklerden, erkeklerin de kadınlardan bazı beklentileri var.

Kadınların erkeklerde görmek istemedikleri
Kadınların erkeklerde görmek istemediği özellikler!

Ter kokusu: Kadınlar temiz erkekleri sever. Parfüm olmasa da teni temiz kokan bir erkeği çekici bulurlar. Ter kokusu ise büyük bir tehlike. Öncelikle aşırı terlemekten şikayetçiyseniz hormonlarınızla ilgili bir sorun olabilir. Önce bir doktora gidin. Eğer bir rahatsızlığınız yoksa ilk koşul her gün duş almanız ve deodorant kullanmanız. Ter kokusundan bu şekilde kurtulabilirsiniz ama görüntü ile de boğuşmalısınız. Islanınca rengi değişmeyen, yani terlediğinizde sizi ele vermeyecek giyecekler tercih edin.

Lömbür göbek: Aşırı kaslı vücutlu erkekler beğenilmediği gibi takdir edersiniz ki aşırı göbekli erkekler de beğenilmiyor. Önünüzde balkon gibi duran bir göbekle dolaşmayı istemezsiniz herhalde. Eğer bu ara biraz kaçırmışsanız ve göbeğiniz sizden önde gitmeye başlamışsa hemen kontrolü ele alın ve beslenmenize özen gösterin.

Jöle yumağı saçlar: Kafasına bir kutu jöle enjekte edenler ve saçları ışıkta flaşör gibi parlayan erkekler, bütün kadınları tiksindirir. Abartılı jöle kullanımı sizi tek kelimeyle ‘kıro’ kontenjanına dahil etmekte. Saçlarınız her zaman temiz olsun, banyo yaptıktan sonra da fön makinesiyle şekillendirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.mynet.com/kadinlarin-erkekte-hoslanmadigi-seyler-4466-mykadin

 

hakkında Semra Mutlu

Check Also

Eşcinsellik , tepki, eşcinsel , Cinsel yönelim,

Eşcinsel Çocuklara Ailelerin Tutumu Nasıl Olmalı

Eşcinsellik erken yaşlarda ortaya çıkan bir durumdur. Kişinin kendini olduğu gibi kabul etmesi, sevmesi ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir