Home / İlişkiler / Evlilik / Kadınlar ne ister…!

Kadınlar ne ister…!

Sürekli suçu bize atıyorsunuz, beklentilerimizin çok yüksek olduğunu iddia ediyorsunuz. Size göre biz çok komplike yaratıklarız. “Kadınları anlamak zor” diyorsunuz. Gelin abartmayın! Zannettiğiniz kadar karmaşık varlıklar değiliz. En kendini beğenmişimizin bile bir erkekten temel beklentileri aynı.

beklenen ilgi
Kadınlar ne ister…!

  Sözünüzü tutun

Arayacağım dediyseniz arayın! Bizimle bir plan yaptıysanız o plana sadık kalın! “Bir daha yapmayacağım” diyerek söz verdiyseniz o sözünüzü tutun. Size güvenmek istiyoruz. Hatta bunun için yanıp tutuşuyoruz.

 Centilmenlik ölmedi

Arkadaş azıcık medeni olun. Bir yerden içeri girerken önce bize yol verin, bizimle konuşurken gözümüzün içine bakın, arada bir de olsa kapımızı açın. Centilmenlik ölmedi! Üstelik şimdilerde eskisinden bile değerli. Eğer bizi eve bırakıyorsanız iki saniye bekleyin de apartmanın içine girelim ondan sonra isterseniz saatte 200 km ile uzaklaşın.

İlginizi belli edin ama bizi boğmayın

Bir kadını narin bir çiçeği sever gibi seveceksin arkadaş. Öyle haşin davranırsan yaprakları dökülür. Susuz bırakırsan solar. Suyu fazla verirsen de çürür. Her şeyi kıvamında ve narince yapacaksın. Öyle her saniye iltifat manyağı edersen kadını bir süre sonra hiçbir anlamı kalmaz söylediklerinin. O yüzden ilgini göster ama bırak kadın da azıcık nefes alsın!

 

Kaynak: https://www.posta.com.tr/yazarlar/sabanur-kirac/kadinlar-ne-ister-bir-kadinin-sizden-bekledigi-10-sey-255118

hakkında Semra Mutlu

Check Also

ilişki , terk edilmek, terk edilme nedenleri

Başlıca Terk Edilme Nedenleri…

Başlıca Terk Edilme Nedenleri… Birçok ilişkide ortaya çıkan bir durumdur: Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir