Home / yaşam / İzmir’de Hayatın Merkezinde Yaşama İmkanı!

İzmir’de Hayatın Merkezinde Yaşama İmkanı!

Yücesoy Mühendislik kurulduğu 1989 yılından bu yana, İzmir’de 40’ın üzerinde prestijli projeyi hayata
geçirerek, hep “başarıyla” anılan bir kimlik kazandık.

Proje aşamasından başlayarak; ürün geliştirme, mimari yapım-üretim dahil tüm süreçleri, her detayıyla kendimiz yürüttük. Böylelikle, her aşamasına hakim olduğumuz ve en ufak soruna dahi hızla müdahale edebildiğimiz kaliteli işlere imza attık. Bize duyulan güveni hiç boşa çıkarmadık. Projelerimizi söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz kalite standardında ve yaşama hazır durumda teslim ettik.

Tüm projelerimizi “yaptık, oldu” yaklaşımı ile değil, İzmir’de yaşayan insanların ihtiyacından yola çıkan akıllı çözümler üreterek gerçekleştirdik. İzmir’in dokusunu ve doğasını, aşkla ve inançla tasarladık ve kentimize armağan ettik. İzmir’de inşaat sektöründe birçok ilki gerçekleştirirken; ulaşılabilir rakamlara, geleceği parlak lokasyonlarda, kaliteli projeler üretebilecek yenilikçi bakış açısına ve cesarete sahip olduğumuzu gösterdik.

Projelerimizin değerli birer yatırım aracı olduğunu iyi biliyoruz. Dolayısıyla, bir evi ev yapan özellikler kadar, daima kazanç sağlayacak kriterlerini de planlıyoruz. Lokasyon seçiminden, nüfus analizine kadar her bilgiyi titizlikle değerlendiriyoruz. Markamız verilmiş bir sözdür. Bir Yücesoy projesi inşa ederken; çevreye, paydaşlarımıza ve müşterilerimize karşı, altına imza attığımız sorumluluklarımızı şeffaflık ve dürüstlükle yerine getiririz.

Tasarımın yaşamları değiştirme ve toplumları ileriye taşıma gücüne sahip olduğu bilinciyle, fonksiyonelliği ve estetiği ahenkle birleştirip, modası geçmeyen yapılar inşa ediyoruz. İzmir gibi geniş olanaklar sunan bir şehirde, geleceği herkesten önce görerek, ulaşım ve gelişim akslarına yakın konumda, hayatın içinde projeler var ediyoruz.

Yemyeşil doğası ve mis gibi havasıyla Bornova, “İzmir’in Akciğeri”. Bu sayede bölge sakinlerine şehir

yücesoy mühendislik
İzmir’de inşaat sektöründe birçok ilki gerçekleştirirken; ulaşılabilir rakamlara, geleceği parlak lokasyonlarda, kaliteli projeler üretebilecek yenilikçi bakış açısına ve cesarete sahip olduğumuzu gösterdik.

yaşamını, son derece ferah bir ortamda sunuyor. Bu ferah atmosfer herkesin yaşamını pozitif etkileyerek, ilçedeki yaşam standartlarını da yükseltiyor. Başta Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi ile ilçe, binlerce öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Gelişmeye devam ederken, yeni açılan üniversiteler ile birlikte nüfus olarak da hızla gençleşiyor.

Beğenilerimiz ve zevklerimiz yaşamımızı yönlendirir. Bu yüzden hepimiz farklı yönleri seçeriz. Farklılıklar güzelleştirir yaşamımızı zamanla. Tercihlerimizi daha çok severiz. Herkesin hayatta bir “gusto”su vardır. Gusto; zevk sahibi ayrıntıları yansıtır. Ve bu ayrıntılardaki mutluluklar, kendimize ait bir şeyler bulabileceğimiz mekanlarda ortaya çıkar. Yeter ki onları, nerede bulabileceğimizi bilelim…

hakkında Gizem Sürer

Check Also

İbrahim Sadık Edis, cansız bedeni, Ecrin Kurnaz, Demet Akalın,

Demet Akalın’dan Ecrin Bebek Açıklaması!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabından Samsun’da kaybolduktan 22 gün sonra ölüsü bulunan 1,5 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir