Home / Burç / Burç / Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Yeni maddi girişimlere hazırsınız

Hafta boyunca iyice ışığını kaybeden ve yeniaya doğru ilerleyen Ay iyice muğlaklaşan bir gündeme işaret ediyor. Böyle zamanlarda bir karar vermek ve adım atmaktan ziyade yeni başlangıçları destekleyen ve Cumartesi gece yarısı gerçekleşen yeni ayı beklemekte fayda var. Yeni ay özellikle iş ve para konularında, sahip olduklarınızı değerlendirmek üzere bazı yeni girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir.

Boğa Burcu

Güç ve kontrol sizde

Cumartesi gece yarısı burcunuzda gerçekleşecek yeni ay öncesinde özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri iyice kontrolünüz dışı gerçekleşen olaylar karşısında özellikle ihmal, dalgınlık ve kazalara biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Yeni ay yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ederken hayatınızın kontrol ve dümenini çok daha fazla elinize alma ve aksiyona geçme imkanınız olabilir.

İkizler Burcu

Yeni manevi uyanışlar

Haftanın ilk günlerinde hedef ve planlarınızla birlikte iş hayatınıza, kariyerinize, görev ve sorumluluklarınıza çok daha odaklı olabilirsiniz. Ardından oldukça sosyal bir gündem sizi bekliyor. Haftanın en önemli olayı ise 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni ay. Bu yeni ay bilinçaltınızda yepyeni uyanışları tetiklerken manevi dünyanızı zenginleştiren adımlar atmanızı ve girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir.

Yengeç Burcu

Yeni dost ve arkadaşları hayatınıza katma zamanı

Haftanın ilk günlerinde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize damga vurabilir. Seyahatler söz konusu olabilir. Ardından hedef ve planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza odaklı olabilirsiniz. Hafta boyunca Ay’ın ışığı iyice azalırken belirsizlikler, karmaşık durumlar özellikle de sosyal ve profesyonel yaşamınıza gölge düşürebilir. Bir adım atmaktansa 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni ayı beklemenizde fayda var. Yeni ayla birlikte yepyeni umutlar içinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu

Yeni görev ve sorumluluklar

Haftanın ilk günlerinde özellikle ortak maddi konularda, ortak iş ve yatırımlarda dikkatli, temkinli hareket etmenizde fayda var. Güven telkin edici ortamlar ararken Ay’ın iyice azalan, küçülen ışığı 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni aya kadar dağınık, flu, karmaşık, belirsiz bir hava yaratabilir. Yeni ayla birlikte özellikle iş hayatınız, kariyeriniz, görev ve sorumluluklarınızla ilgili yeni başlangıçlara tanık olabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Başak Burcu

Yeni keşiflere hazırsınız

Haftanın en önemli olayı 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni ay. Bu yeni ay öncesinde biraz daha sabırlı, temkinli hareket etmeniz gerekebilir. Maddi konularda, iş konularında acele etmemek gerekiyor. Yeni ay ise uzaklarla ilgili yepyeni gelişmeleri beraberinde getirirken bir yolculuk gündeme gelebilir. Ayrıca uzaklardan bir haber alabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili, bağlantılı yeni gelişmelere tanık olabilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz tetikleniyor.

Terazi Burcu

Yeni işler, yeni ortaklıklar

Burcunuzun yöneticisi Venüs bu dönemde sizi harekete, aksiyona, girişime hazır, biraz sabırsız ve aceleci kılmış olabilir. Dolayısıyla özellikle bu hafta yeni ay öncesinde biraz daha sakin ve akışta kalabilmenizde fayda var. Özellikle ortak maddi konularda, iş, para ve yatırım konularında temkinli davranmalısınız. 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni ay yeni bir iş veya ortaklığa işaret edebilir. Psikolojik açıdan sizi yoran bazı problemlerin üstesinden gelmenizi sağlayan birtakım yapıcı adımlar da atabilirsiniz.

Akrep Burcu

Yepyeni kişilerle tanışma zamanı

Haftanın en önemli olayı hiç şüphesiz karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay. 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni ayın öncesinde hafta boyunca biraz daha belirsiz, karmaşık, flu koşullar hüküm sürerken aceleci davranmamakta, sabır göstermekte fayda var. Yeni ay ise ilişkiler açısından yepyeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Bir ilişkiniz yoksa yepyeni bir ilişki söz konusu olabilir, varsa bu ilişkide yepyeni bir dönem başlayabilir. Yeni insanları karşınıza alacağınız bir döneme ilerliyorsunuz.

Yay Burcu

Gündelik yaşamınıza yeni bir düzen katabilirsiniz

Haftanın ilk günlerinde ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi kaplayabilir. Ardından gönül yine ferman dinlemeyecek gibi ama yeni aya yaklaşırken iyice belirsizleşen koşullar altında önünüzü görmeniz biraz zor olabilir. Dolayısıyla 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni aya kadar biraz daha sakin, sabırlı, temkinli olmakta fayda var. Yeni ay gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda yenilikleri müjdeleyebilir. Yeni bir çalışma arkadaşınız olabilir, gündelik yaşamınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Yeni bir aşk sizi hayata bağlayacak

Bu haftanın en önemli olayı 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni ay. Yeni ay öncesinde ise hafta boyunca biraz daha belirsiz ve muğlak koşullar karşısında sakin ve akışta kalmakta fayda olabilir. Özellikle haftanın ilk günlerinde iletişim ve haberleşme konuları biraz daha komplike hale gelirken konsantrasyonu sağlamak zor olabilir. Yeni ay ise aşk yaşamınızda yepyeni bir gündeme işaret ediyor. Yepyeni bir aşk ve tutkuyla yaşam neşenizi, enerjinizi bulabilirsiniz.

Kova Burcu

Yeni bir ev veya taşınma söz konusu olabilir

Haftanın ilk günlerinde maddi konular, iş ve para konuları gündeminizi kaplarken ardından iletişim, görüşmeler ve ziyaretler açısından hareketli birkaç gün geçirebilirsiniz. Hafta boyunca yeni ay öncesinde ışığını iyice kaybeden Ay biraz daha temkinli, dikkatli hareket edilmesi gereken bir gündeme işaret ediyor. Yeni ay ise ev ve aile yaşamınızda yepyeni bir dönemin habercisi olabilir. Oturduğunuz yer ve mekânda değişiklikler ve yeni bir düzen gündeme gelebilir.

Balık Burcu

Yeni bir eğitim gündeme gelebilir

Haftanın ilk günleri Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekici bir görünüm ve cazibe içinde olabilirsiniz. Ardından maddi konular, iş ve para konuları öne geçebilir. Bu dönem bu konularda bazı kısmetlere işaret etse de bu hafta yeni ay öncesinde çok da aceleci davranmamakta fayda var. 4 Mayıs’ı 5’ine bağlayan gece gerçekleşecek olan yeni ay ise eğitimle ilgili bazı yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizde de yeni bir dönemi başlatan bir yeni ay olabilir.

etiket;  burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  haftalık, astroloji

Kaynak:https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/haftalik-burc-yorumlari-29-nisan-5-mayis-2019,4j5crLh91kqN7OArvENjKQ

hakkında Gizem Sürer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir