Home / Burç / Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç burçları son birkaç haftadır hayatlarında düzeltmeleri gereken şeylere dair sinyaller ve uyarılar alıyorlar. Ancak hala dengeyi bulduklarını hissetmiyor olabilirler. Özellikle nisan sonundan itibaren aşk hayatlarında özel bir yere koydukları biri varsa şu sıralar o kişiyle işlerin ciddiye binmesi gözlerini korkutabilir. Ancak çarşamba gününden itibaren o kişiyle sıkıcı ve sıradan şeyler yaparak eğlenebilmek, her şeyin özel değil de normal olduğunu görmek içlerini rahatlatacaktır. Genel olarak Koç burçlarının aşk hayatlarında her şeyi ağırdan almaları ve karşılarındakileri iyice tanımaları gereken bir dönem.

Boğa Burcu

Boğa burçları için özellikle aşk hayatlarında emeklerinin karşılığını alma zamanı. Eğer hayatlarında biri varsa onlarla yeni bir ilişkiye adım atmak ya da onlara duygularını ifade etmek Boğa burçları için hiç de zor olmayacak. Asıl zorluk doğru kişiyi bulmak ve bundan emin olmak olacak. Kendileri gibi davranmaktan çekinmedikleri bu hafta boyunca karşılarındaki insanlardan da daha kibar ve güvenilir olmalarını bekleyecekler. Dolunay’la birlikte hayatlarındaki kişinin ilişkileriyle ilgili ne düşündüğünü çok daha net anlayacaklardır.

İkizler Burcu

İkizler burçları şu sıralar hiçbir şeye yetişemediklerini hissedebilirler. Ancak kimse mükemmel değildir. Sürekli değişen ruh halleriyle mükemmel olmadıklarını düşünseler de mükemmel olmak zorunda olmadıklarını kabul etmeliler. Özellikle romantik ilişkiler konusunda düşüncelere dalabilir, sağlıklı olmadığını düşündükleri ilişkilerini sonlandırma kararı alabilirler. Bu kararda genel olarak hissettikleri yorgunluk etkili olacaktır. O yüzden iyi düşünmelerinde ve başka çözüm yolları aramalarında fayda var.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları için perşembe gününden itibaren oldukça sosyal ve hareketli bir dönem başlıyor. Önümüzdeki günlerde kimse onları dışarı çıkarmak için zorlamayacak, onlar zaten hep olmak istedikleri etkinliklerde ve yerlerde olacaklar. Venüs’ün de etkisiyle tüm bu eğlence ve sosyal yaşamla birlikte beklenmedik romantik ilişkiler de gündeme gelebilir. Özellikle yalnız Yengeç burçları bu dönemde etraflarına çok daha alıcı gözle bakmalılar.

Aslan Burcu

Aslan burçları haftaya iletişim konusuyla başlıyorlar. Etraflarında dikkatlerini çeken insanlarla daha iyi bir iletişim kurup çok daha yakın olmak, onları daha iyi tanımak isteyebilirler. Ancak bu amaçlarını çok da belli etmemeliler. Öncelikle onları uzaktan tanımaya ve resmi bir uzaklıkta kalmaya dikkat etmeliler. Yoksa kendilerini hiç beklemedikleri durumların içinde bulabilirler.

Başak Burcu

Başak burçları bu hafta özellikle insanlara yapıştırılan etiketlere ve gösterilen ayrıcalıklara sessiz kalamayacaklar, kalmak istemeyecekler. Karaktersiz insanlara tahammülü olmayan Başak burçları bu konuda oldukça hassas olacaklar. Yine bu dönemde çok uzaklarda olan bir sevdikleriyle bağlantı kurabilir, iletişime geçebilirler. Tüm bu sahtelikler arasında güvendikleri birinden haber almak onlara iyi gelecektir. Rutin bir döngüde sıkıcılaşan ilişkisi olan Başak burçları bu sıkıcı dönemi aşmak için kısa bir tatil kaçamağı planlayabilirler.

Terazi Burcu

Terazi burçları bu hafta insanları kendilerine kolayca çekebildiklerini fark edebilirler. Ancak işin zor kısmı kimin bu sevgiye ve ilgiye ihtiyacı olduğunu bulmak olacaktır. Yalnız Terazi burçları şu sıralar hayatlarına yeni birilerini almak istiyorlarsa istedikleri enerjiye ulaşmaları ve keyifle sohbet edebilecekleri kişiyi bulmaları zor olmayacaktır. Flört edeceklerse de doğru kişiyi aramaktan asla vazgeçmeyecekler.

Akrep Burcu

Akrep burçlarının son zamanlarda hayatlarına yeni insanlar girmiş olabilir. Eğer o insanlardan biri çok daha özelse önümüzdeki haftalarda onu daha yakından tanımaya çalışmalılar. Ancak herhangi bir söz vermek ya da işleri bir adım ileri taşımak için kendilerini sorumlu hissetmemeliler. Tutkularına teslim olmak yerine bir adım geride durarak her şeye uzaktan bakmak çok daha mantıklı kararlar vermelerini sağlayacaktır.

Yay Burcu

Yaylar hayatları boyunca ya hızlı olurlar ya da daha hızlı. Ancak bu haftadan itibaren yavaşlamak ve durulmak verimliliklerinin anahtarı olacaktır. Her ne kadar hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmayı sevseler de bu süreçte kendilerini dinlemeli, ruh hallerine aykırı davranmaktansa ihtiyaçları olan sakinliği kendilerine hediye etmeliler. Aksi takdirde sinir sistemleri bu süreçte yıpranabilir ve onları çok daha kötü bir noktaya taşıyabilir.

Oğlak Burcu

Bu hafta yaşanacak Dolunay’ın başrol oyuncularından biri de Oğlak burcu. Etkilerini kuvvetli hissedecekleri Dolunay’la birlikte hayatlarında köklü değişimlere gidebilir, özellikle arkadaşları yada romantik ilişkilerinde her şeyi bitirmeye karar verebilirler. Yalnız Oğlak burçlarıysa hafta boyunca yeni kişilerle tanışmaktan çekinmemeli, en azından bazılarına fırsat vermeliler.

Kova Burcu

Kova burçları çarşamba günüden itibaren hayatlarında çok daha rahat bir döneme giriyor diyebiliriz. Bu süreçte sessizliğe ihtiyaç duyduklarında yalnız kalıp istediklerini alacaklar. Aynı zamanda sosyal olmak istediklerinde de dibine kadar eğlenmekten geri durmayacaklar. Ancak her şekilde evlerinde kendilerini çok daha güvende ve huzurlu hissedecekler. Bu yüzden sosyal olmak istediklerinde en sevdikleri insanları evlerine davet etmek ve orada vakit geçirmek çok daha keyifli olabilir.

Balık Burcu

Son zamanlarda biraz durgun olan ve her şeyden elini eteğini çeken Balık burçları özellikle bu hafta cazip davetleri kabul etmek için çaba göstermeliler. Her ne kadar “Hayır” demek ve eve kapanmak çok daha güzel görünse de buna devam ettikleri sürece kendilerini hayattan soyutlayacaklar. Eğer doğru etkinlikleri ve ortamları seçerlerse enerji ve ilhamla dolduklarını görecekler.

etiket;  koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  haftalık, 

Kaynak: https://site-backlink.com/YWNQL

hakkında elif oğuz

Check Also

kaza , Hikmet , yarışma , Survivor , diskalifiye , Acun Ilıcalı,

Survivor’da Diskalifiye Şoku…

Survivor’da heyecan tüm hızıyla devam ederken yarışmanın sonuna da kısa bir süre kaldı. Türkiye-Yunanistan konseptiyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir