Home / Genel / Fahriye Evcen’in Kilosu Olay Oldu!

Fahriye Evcen’in Kilosu Olay Oldu!

Oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Bodrum tatili dönüşü havalimanında görüntülendi. Oğulları Karan’ın görüntülenmesi sorusuna çift nazara inandıklarını ve bu yüzden gözlerden uzak büyütmek istediklerini söyledi.

İki günlük Bodrum tatili dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bebekleri Karan’ın yüzü görünmesin diye panikledi. Bebek arabasının yüzünü kapatan çift, daha sonra çıkışa yaklaştı. Muhabirlerin “Bebeğin yüzünü neden sakladınız? sorusunu yanıtlayan çift “Çok görünsün nazara gelsin istemiyoruz” dedi.

“Geçtiğimiz  günlerde bebeğinizin yüzü görüntülendi tepkiniz ne oldu?”sorusuna ise, Özçivit “Şaşırdık. İki günlük tatile gittik beklemiyorduk”şeklinde konuştu. Ayrıca Evcen’in kiloları vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in, doğumundan bu yana herkesten sır gibi sakladıkları oğulları Karan Özçivit’in fotoğrafı sonunda Bodrum’da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum’da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken arkada bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Fahriye Evcenin Kilosu, Fahriye Evcen, Burak Özçivit,

Kaynak: https://site-backlink.com/aGGA3

hakkında Editör

Check Also

 hızlı tırnak uzatma yöntemleri, tırnak, hızlı tırnak uzatma yolları,

Tırnak Uzatma Yolları

Sağlıklı bir tırnak ortalama günlük olarak 0,1 mm. kadar uzar. Tırnakların günlük bu şekilde uzaması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir