Home / İlişkiler / Erkeklerin kadınlarda güzellikten daha çok önem verdiği 10 şey!

Erkeklerin kadınlarda güzellikten daha çok önem verdiği 10 şey!

Ciddi ve uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyen erkeğin kadında güzellikten daha çok nelere önem verdiğini merak ediyor musunuz? Bu özellikleri sizin için bir araya getirdik. Keyifli okumalar…

ilişkiler, doğru ilişkinin sırrı, erkeklerin sevdiği şeyler, kadın erkek ilişkisi
Erkeklerin kadınlarda güzellikten daha çok önem verdiği 10 şey!

İlişkiler tutku, çekicilik ve heyecanla başlar. Ancak ilişkilerin uzun vadeli bir boyut kazanması için sadece dış güzellik yetmez. Erkeklerin kadınlarda güzellikten daha çok önem verdiği 10 şeyi sizin içinde derledik.

İşte güzellikten çok daha önemli niteliklerin listesi…

1. Karar verebilme

Bir kız arkadaşın karar verememesinden daha sinir bozucu bir şey daha yoktur. Nereye gidilicek, ne yenecek ne giyilecek bu gibi konularda hızlı karar verebilen kadınlar erkeklerin gözünde parlayan bir yıldızdır.

2. Maceraperest

Hayat dolu bir kadına erkekler bayılıyor. Anı yaşayan, neşeli, yenilikler peşinde olan kadın onların gözünde bir neşe kaynağı.

3. Uzlaşmacı

Sürekli inatçılık yapmayan orta yolun bulunmasında elini taşın altına koyabilen ve hep kendi istediğinin olması konusunda diretmeyen kadınlar erkeğin gözünde her zaman önde oluyor.

4. Güven

İki taraf içinde en vazgeçilmez ve en olması gereken konu güven. Bir kadın da bir erkekte karşılıklı güven bulduğu partnerinden kolay kolay vazgeçemez.

5. Kıskançlık

Paranoyaklık derecesinde kıskanan, darlayan ve erkeği kafeste yaşatmaya çalışan kadınlar erkekleri ürkütüp kaçırabilir. Erkekler kıskançlığı dozunda kullanan kadınları daha çekici buluyor.

6. Espri anlayışı

Erkekler birlikte gülebildiği, espri anlayışı olan kadınlarla vakit geçirmekten büyük keyif alır. Espri anlayışı olan bir kadın erkeğin kalbine muhakkak girer.

7. Kusurları örtebilme

Hiç kimse mükemmel değildir ve hiçbir zaman mükemmel olmayacaktır. Erkeğin kusurlarını sürekli yüzüne vurmak yerine öyle kabul edip alttan alan kadınlar erkekler için paha biçilemez ölçüde değerlidir.

8. Sıcaklık

Nazik, güler yüzlü ve sempatik kadınlar her zaman bir adım öndedir.

9. Yaratıcılık

Kadınlardaki özgür ruh, yaratıcı bir kişilik ciddi anlamda erkekleri etkiler.

10. Drama içermeyen bir kişilik

Erkekler bir gülen bir ağlayan her şeyde bir acı durum bulan ve ilişkiyi Türk filmine çeviren kadınlardan pek haz etmez. Bu onları bunaltır. O yüzden drama içermeyen kişilikteki kadınlar erkeklere daha cazip gelir.

kaynak:https://www.mynet.com/erkeklerin-kadinlarda-guzellik-daha-cok-onem-verdigi-10-sey-190101148432

hakkında seda can

Check Also

bağ kurma, Sevgili, Duygusal Bağ

Sevdiğiniz İle Duygusal Bağ Kurmanızı Sağlayabilecek Kesin Yöntemler!

İlişkilerde iyi ve kötü günler olduğu sır değildir. Bazı çiftler, kavga ettikten sonra durumla nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir