Home / İlişkiler / Erkeklerin kadınlarda görmek istemediği şeyler!

Erkeklerin kadınlarda görmek istemediği şeyler!

Kadınlar eşlerine ya da sevgililerine güzel görünmek için makyaj yapar, makyaj tazeler, saç stilini değiştirir… Peki, erkekler kadınlarda bunları görmekten hoşlanıyor mu dersiniz?

kadınlarda iticilik
Erkeklerin kadınlarda görmek istemediği şeyler!

Gittiğiniz bir mekanda makyaj yapmak
Çiftler ne kadar uzun zamandır birlikte olursanız olun, dışarıdayken onun yanında makyaj yapmayın. Partneriniz, saatlerce makyaj yaptıktan sonra bakımlı göründüğünüzü değil, her zaman çabasız güzelliğe sahip olduğunuzu düşünsün. Her zaman doğal tonları tercih etmelisiniz. Böylece erkek arkadaşınız yüzünüzde ne kadar makyaj olduğunu asla anlayamaz. Tüm makyaj hilelerinizi kendinize saklayın ve bakımınızı evden çıkmadan bitirmiş olun.

Fazla parfüm kullanmayın
Teninizden yayılan hoş bir parfüm kokusu, erkeklerin aklını başından almaya yeter. Ancak söz konusu aşırı sıkılmış bir parfümse, bu durum tam tersi bir hal alır. Yoğun sıkılmış her koku, bir süre sonra burnunuza kötü gelir. Parfümünüzü az miktarlarda bilek içlerinize, kulak arkasındaki bölgeye ve çok az da saç uçlarına sıkarsanız, partneriniz bu kokuyu her duyduğunda sizi arzulayacaktır.

Yoğun sürülmüş maskara
Kirpiklerinize fazla maskara uyguladığınızda yapış yapış ve çirkin bir görüntü oluşur. Gözlerinizi ön plana çıkartmak yerine daha kötü gösteren bu makyaj hatasına düşmemek için kaliteli maskaralar satın almalısınız. Bu yoğun kirpik görüntüsü erkekler tarafından çok itici bulunuyor.

İlginç saç stilleri
Defilelerde ya da şovlarda gördüğümüz ilginç saç modellerini uygulamak konusunda ne kadar hevesli olsak da erkekler bu görüntüden hiç hoşlanmıyor. Onlar için klasik ve doğal bir görüntü her zaman yeterli oluyor. Erkekler, yalnızca saç modellerine değil, kullandığınız saç ürünlerinden de hoşlanmıyor. Bu ürünleri kullandıktan sonra saçta oluşan ıslak, sert ya da yapışkan görüntü erkekleri çok rahatsız ediyor.

 

Kaynak: https://www.netgazete.com/kadin/iste-erkeklerin-kadinlarda-gormek-istemedigi-seyler-688953

 

 

hakkında Gizem Sürer

Check Also

Ebeveynler, internet, siber zorbalık

Çocuğunuzu Sanal Tacizden Nasıl Korursunuz?

“Bir ya da birden fazla kişinin belirli bir zaman boyunca veya sürekli olarak teknolojik araçlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir