Home / Sağlık / Diyet / Elma sirkesi kilo verdirir mi?

Elma sirkesi kilo verdirir mi?

Zayıflamak ya da formda kalmak için türlü yöntemler denenmekte, kimileri gösterdiği etki nedeniyle uzun yıllar uygulanmaktadır. İşte elma sirkesi ve bu sirkeyle zayıflama yöntemi insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri ve düzenli kullanımı sonucu getirdiği sonuçlarıyla terk edilmeyen bir zayıflama yöntemidir.

sağlıklı kilo verme
Elma sirkesi kilo verdirir mi?

ELMA SİRKESİNİN FAYDALARI:

Elma sirkesi, cildin ph dengesini koruma özelliğine sahiptir. Bu sebeple cilt bakımında kullandığınız tonik yerine elma sirkesi kullanabilirsiniz.

Elma sirkesi, dişler üzerinde oluşmuş diş lekelerinin arınması için oldukça etkilidir.

Cildinizde güneş yanığı oluştuysa banyo suyunun içine 1 fincan elma sirkesi ekleyebilirsiniz. Bu sayede güneş yanıklarını daha kısa sürede iyileştirebilirsiniz.

sirkesi zayıflamayı destekleyen bir besindir.

ELMA SİRKESİ İLE NASIL ZAYIFLANIR?

Elma sirkesi, zayıflamayı destekleyen bir üründür ama tek başına kilo verdirdiğini söylemek doğru olmaz. Bu sirke, mutlaka bir diyet programıyla ve düzenli egzersizle desteklenmelidir.

Elma sirkesi, tüketen kişiye tokluk hissi verir. Aynı zamanda düzenli olarak elma sirkesi tüketen bir kişi, ana öğünlerin dışında kalan ara öğünlerde atıştırma isteği duymaz. Zararlı atıştırmalıklar yerine küçük bir meyve ya da sebzeyle ara öğünü atlatabilir. Bu durumda da kalori depolaması olmayacağı için kilo verme süreci başlamış olur.

Kaynak: https://www.yeniakit.com.tr/haber/elma-sirkesi-diyeti-nedir-485176.html

http://binterplast.com

hakkında Semra Mutlu

Check Also

streç film,zencefil,yağ yakmak,diyet,detoks

Zencefil ve streç ile yağlardan kurtulmak mümkün..

Göbek bölgesinde bulunan yağlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız streç film ile zayıflama yöntemini deneyebilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir