Home / Genel / Burun Küçültme Yolları

Burun Küçültme Yolları

Yüz hatlarımız ile uyumlu bir burna sahip olmak adına çoğumuz; burun estetiğine başvuruyor, kalkık ve daha dik bir burun ile kendimizi daha güzel ve çekici hissediyoruz.

Burun küçültme ameliyatına başvurmayan yani bıçak altına yatmaktan çekinenlerimiz ise burun küçültmenin alternatif yollarını araştırıyor; genellikle bir takım makyaj tekniklerinden yardım alarak burnumuzu geçici olarak küçültmeye başvuruyoruz.

Burnunuzun gereğinden fazla büyük ya da geniş olduğunu düşünüyor ve bu görünüme bir son vermek istiyorsanız; aşağıdaki burun küçültme yollarından birini deneyebilir; kısa bir sürede istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Peki, doğal burun küçültme yolları nelerdir? Gelin, bu soruyu birlikte yanıtlamaya çalışalım.

Evde burun küçültme yöntemleri ile ağrı ve sızı olmadan kendi estetik operasyonunuzu yapabilirsiniz.

Doğal Burun Küçültme Yolları Nelerdir?

Diş Macunu ile Burun Küçültme

Son dönemlerin en popüler burun küçültme yöntemlerinden biri olan diş macunu ile burun küçültme; ameliyat kadar başarılı olmasa da ciddi anlamda gözle görülür bir sonuç elde etmenize yardımcı olacak bir yöntem

Diş macunu ile hazırlayacağınız burun küçültücü krem sayesinde burnunuzu bir nebze de olsa küçültebilmeniz mümkün.

  1. Tıpkı bir sihir gibi sonuç veren burun küçültücü kremi hazırlamak için ihtiyacınız olan malzemeler ise birer çay kaşığı çekilmiş taze zencefil, diş macunu ve bir yemek kaşığı organik elma sirkesi.
  2. Burun küçülten kremi hazırlamak için tüm malzemeleri karışım kremsi bir kıvama gelene dek karıştırın. Ardından karışımdan bir miktar alarak, burnunuzun ucuna ve beğenmediğiniz kısımlarına yedirerek, sürün. 30 dakika bekledikten sonra yüzünüzü bol soğuk su ile durulayın.
  3. Burun küçültücü kremi en az 10 gün boyunca burnunuza uygulayarak; 10 gün sonunda şaşırtıcı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Makyaj ile Burun Küçültme

Doğal yollarla burun küçültme tekniklerinden biri olan makyaj ile burun küçültme; geçici bir çözüm olsa da burnunuzu ciddi anlamda küçültebilmenize ve burnunuza istediğiniz dik yani kalkık görünümü verebilmenize olanak tanıyor.

  1. Makyaj ile burun küçültmek için öncelikle burnunuzun üst noktasından başlayarak, aşağıya doğru inene kadar burnunuza ten renginizden birkaç ton açık fondöten sürün.
  2. İkinci aşamada burnunuzun beğenmediğiniz yerlerine yani uç kısmına ve burun deliklerinin olduğu bölgeye ten renginizden birkaç ton koyu fondöten sürün.

Kaynak: https://site-backlink.com/W78d5

hakkında elif oğuz

Check Also

saç, soğan suyu, Soğan suyu ile saç uzatma ,

Soğan Suyu ile Saç Uzatma

Düzenli olarak tüketildiğinde zayıflamamıza katkıda bulunan soğan suyunun saçlarımızı beslediğini ve saçlarımızın uzamasına yardımcı olduğunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir