Home / Dekorasyon / Botanik stil’den ilham alan dekorasyon !

Botanik stil’den ilham alan dekorasyon !

Doğayı evinize taşıyarak daha pozitif, daha huzurlu bir ev atmosferi yaratabilirsiniz. Nasıl mı? Botanik stil’den ilham alan dekorasyon önerilerimize göz atın.

Botanik stil
Botanik stil’den ilham alan dekorasyon !

Bu senenin rengi yeşil, mottosu doğayla bütünleşmek. Evlerin dekorasyonları da bu iki trendden nasibini alıyor. Jungle atmosferini modern dekor anlayışı ile harmanlayan botanik stil, zamanın ruhunu evlerine yansıtmak isteyenler için etkisi büyük değişiklikler vadediyor.  Eğer biraz daha yeşil hiç de fena olmaz diyorsanız, birkaç adımda bunu başarabilirsiniz.

İlk önerimiz özellikle evinizin havasını temizleyen yeşil bitkileri bol bol dekorasyonunuza dahil etmeniz. İsterseniz tercihinizi bakımı kolay sukulentlerden ya da stresi azaltan, pozitif etkili ve mis kokulu çiçeklerden yana da yapabilirsiniz. Bitkiler sadece gözünüze değil, ruhunuza da iyi gelecek. Ne kadar çok o kadar iyi. Evinizi jungle’a çevirmek için daha iyi bir fırsat olamaz.

Ev dekorasyonunun en önemli noktalarından bir diğeri, görünümü küçük dekorasyon dokunuşları ile tamamlamak. Botanik stili evinize iyice sindirmek için duvarlarınıza bitki posterleri asabilir, tekstil ürünlerinizi bol yeşilli ve yaprak desenli olanlardan seçebilirsiniz. İşi daha ileri götürmek isterseniz, duvarlarınızı da botanik etkili duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz.

hakkında Semra Mutlu

Check Also

fotoğraf , Hadise , makyajlı , makyajsız

Hadise İsyan Edip Yatak Pozu Paylaştı…

Makyajsız kameraların karşısına geçen Hadise gelen eleştirilere tepki gösterdi. Kadınlara seslenen şarkıcı, “Hadi herkes makyajsız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir