Home / Genel / Boşanıyorlar… İlk Açıklama Geldi!

Boşanıyorlar… İlk Açıklama Geldi!

Sevilen çiftin boşanma kararı aldığı haberi gündemde yer alıyor. Uraz Kaygılaroğlu’dan konu ile ilgili bir açıklama geldi.

Baba Candır dizisinde canlandırdığı Haluk karakteri ile gönüllere taht kuran ve başarıları ile adından söz ettiren Uraz Kaygılaroğlu ve kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan eşi Melis İşiten ile ilgili üzücü bir haber geldi.

açıklama, boşanıyor, Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten,

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten çifti sevilen isimler arasında yer alıyorlar. Çiftin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar hayranları tarafından ilgi ile takip ediliyor. 2014 yılının haziran ayında dünya evine giren ve 2016 yılında kızları Ada’yı kucakların alan çiftten üzen bir haber geldi. Uraz Kaygılaroğlu ve eşi Melis İşiten boşanıyor. Uraz Kaygılaroğlu’dan konu ile ilgili bir açıklama geldi.

2014 yılında nikah masasına oturan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanıyor.

Konu ile ilgili Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Kaygılaroğlu açıklamasında şu cümlelere yer verdi:

ne denir bilemiyorum. ben 27 melis 25 yaşındaydık. çok sevdik, aşık olduk. hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot tshirt ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. bugün o evliliğin sonuna geldik. evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık.Bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz. Başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin.

Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım.

Melisten İlk Açıklama

Melis İşiten Kaygılaroğlu’dan açıklama geldi. İşte o açıklama:

“Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim.

Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz.

Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir.”

Kaynak: https://site-backlink.com/wl3pR

hakkında elif oğuz

Check Also

saç, soğan suyu, Soğan suyu ile saç uzatma ,

Soğan Suyu ile Saç Uzatma

Düzenli olarak tüketildiğinde zayıflamamıza katkıda bulunan soğan suyunun saçlarımızı beslediğini ve saçlarımızın uzamasına yardımcı olduğunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir