Home / Genel / Black Mirror’ın 5. Sezonundan 3 Yeni Fragman!

Black Mirror’ın 5. Sezonundan 3 Yeni Fragman!

‘Black Mirror’ın Haziran’da geri dönmeye hazırlanan 5. sezonundan yepyeni fragmanlar yayınlandı.

Black Mirror‘ın 5. sezonundan 3 yeni fragman yayınlandı.

Netflix, Black Mirror, fragman, yeni sezon,

Haziran’da geri dönmeye hazırlanan yeni sezon, 3 bölümden oluşuyor. Netflix, fragmanların yanı sıra bölümlere özel görselleri ve tanıtımları da görücüye çıkardı. Yeni sezonda karşımıza çıkacak yeni teknolojik felaketlere dair ipuçları içeriyor. Buna göre “Smithereens” adını taşıyan ilk bölüm, bir anda gündem yaratan ve hızlıca kontrolden çıkan bir taksi şoförünün başından geçenleri; ikinci bölüm “Rachel, Jack and Ashley, Too” hayranı olduğu pop yıldızıyla tanışan ve onun gerçek yüzünü keşfeden bir gencin hikayesini; üçüncü bölüm “Striking Vipers” ise yıllar sonra yeniden bir araya gelen ve hayatlarını değiştirecek olaylar silsilesiyle karşılaşan iki arkadaşın öyküsünü takip edecek.

“Black Mirror” yeni sezonda da modern dünyadan kaynaklanan huzursuzluğu ekrana taşırken her bir bölümde farklı bir teknoloji paranoyasına odaklanacak.

Charlie Brooker ve Annabel Jones’un ekrana taşıdığı 5. sezonda Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin gibi isimler rol alıyor.

“Black Mirror”ın 5. sezonu, 5 Haziran’da Netflix‘te gösterime giriyor.

Kaynak: https://site-backlink.com/4Ysae

hakkında elif oğuz

Check Also

ağrı, Baş ağrısı, Baş ağrısının sebebi ,

Baş Ağrsına Doğal Kesin Çözüm

Baş ağrısı günlük yaşantımızın neredeyse bir parçası haline gelmiş durumda. Her zaman kullandığımız ağrı kesici haplar, baş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir