Home / Güncel Haberler / Başlıca Terk Edilme Nedenleri…

Başlıca Terk Edilme Nedenleri…

Başlıca Terk Edilme Nedenleri…

Birçok ilişkide ortaya çıkan bir durumdur: Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünde aniden terk edilmek. Elbette bu durumun sebebini çok fazla düşüneceksiniz. Hatta bazen nedeni anlamayacak daha da kötü hale düşeceksiniz. Sizler için, terk edilme nedenleri nelerdir? İşte terk edilmenin başlıca nedenleri;

ilişki , terk edilmek, terk edilme nedenleri
Başlıca Terk Edilme Nedenleri…
  • İlişkiniz Cinsellik Üzerine Kurulu Olabilir

Her ilişki evlilik üzerine kurulmayabilir. Siz sonsuz bir ilişki hayali kurarken partneriniz bu beraberliği sadece cinsel ilişki için devam ettiriyor olabilir. Bu durumda her geçen gün terk edilmeye daha da yaklaşmaktasınız. Er ya da geç ilişkiniz hüsranla sonuçlanacaktır.

  • Yaş Farkı

Partnerler arasındaki yaş farkı ve hayata bakış açıları da bu konuda önemli belirleyiciler arasındadır. Bir taraf ciddi düşünürken karşı taraf sadece flört yaşamayı arzuluyor ve evliliği aklının ucundan bile geçirmiyorsa ilişki kısa sürede bitebilir.

  • Aceleci Davranmak

Birçok konuda yangından mal kaçırırcasına aceleci davranmak da partnerinizi farklı düşünmeye itebilir çünkü sizi tanımaya çalışan birini kısa sürede nişanlanma, evlilik gibi durumlara iknaya çalışmanız onu sizden koparabilir.

  • Güven Duygusunun Zedelenmesi

Bildiğiniz gibi ilişkilerin temelinde koskocaman bir güven vardır. Eğer bu güven duygusu bir kez zedelenirse yeniden kazanılması neredeyse imkansızdır. Hatta bu durumda olan kişilerin ayrılması her zaman daha doğru bir seçim olacaktır.

  • İlişkide Kararsız Kalma

Duyguların net bir şekilde bilinemeyişi ayrılıklara sebep olan diğer bir unsurdur. Partneriniz ona olan duygularınızı bilmek ve en önemlisi bu durumu hissetmek ister. Eğer hissetmede sorun yaşıyorsa bu beraberlik de çok uzun sürmeyecektir.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/kadinlar-neden-terk-edilir-22040797

hakkında elif oğuz

Check Also

yasak aşk, ünlüler,

Yasak Aşk Yaşayan Ünlüler

Pek çok ünlü, yaşadığı yasak aşk hikayesiyle magazin dünyasını derinden sarstı. İşte bugüne kadar ünlüler dünyasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir