Home / Gündem / Apartman Bahçesinde Cesedi Bulunan Kadınla İlgili Şok Gelişme

Apartman Bahçesinde Cesedi Bulunan Kadınla İlgili Şok Gelişme

Adana’da oturmadığı bir apartmanın bahçesinde ölü olarak bulunan kadının kanser olduğunu öğrendikten sonra, “Ölümümden kimse sorumlu değil kanser olduğumu öğrendim kimseye acı çektirmek istemiyorum” içerikli mektup yazıp intihar ettiği ortaya çıktı.

 Cesedi Bulunan Kadın
Apartman Bahçesinde Cesedi Bulunan Kadın

İŞE GİDERKEN BAHÇEDE HAREKETSİZ HALDE YATAN KADINI GÖRDÜ

Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Sarıçam ilçesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 206 Sokakta bulunan bir apartman bahçesinde dün meydana geldi. Apartmanda oturan bir kişi sabah işe gitmek için evden çıktığında bahçede hareketsiz halde yatan bir kadın gördü. Vatandaş hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

CESEDİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Bunun üzerine Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri olay yerine gelerek araştırma yaptı.

Yapılan araştırmada cesedin, Perihan Büyükbayram’a (45) ait olduğu ve Güneşli Mahallesi’nde tavukçuluk yapan Cüneyt Büyükbayram ile evli olduğu belirlendi. Ceset otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Adana’da oturmadığı bir apartmanın bahçesinde ölü olarak bulunan kadının kanser olduğunu öğrendikten sonra, “Ölümümden kimse sorumlu değil kanser olduğumu öğrendim kimseye acı çektirmek istemiyorum” içerikli mektup yazıp intihar ettiği ortaya çıktı.

İŞE GİDERKEN BAHÇEDE HAREKETSİZ HALDE YATAN KADINI GÖRDÜ

Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Sarıçam ilçesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 206 Sokakta bulunan bir apartman bahçesinde dün meydana geldi. Apartmanda oturan bir kişi sabah işe gitmek için evden çıktığında bahçede hareketsiz halde yatan bir kadın gördü. Vatandaş hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini belirledi.Polis araştırmayı derinleştirdiğinde kadının Yüreğir ilçesine bağlı Güneşli Mahallesi’nde oturduğunu otomobil ile sabah saat 07.39da kendi mahallesinden yaklaşık 20 kilometre uzaklıktaki Mehmet Akif Ersoy Mahallesine geldiğini, bir süre otomobilinde bekledikten sonra 07.45’te otomobilinden inip ölü bulunduğu apartmana doğru geldiğini saptadı. Ayrıca polis kadının otomobilinde yaptığı incelemede 3 mektup buldu. Kadının polise, eşine ve ailesine ayrı ayrı mektup yazdığı görüldü.

“KANSER OLDUĞUMU ÖĞRENDİM, HAYATIMA KIYIYORUM”

Kadının polise “Benim ölümümden kimse sorumlu değildir, suçlu aramayın” diye mektup yazdığı, eşine, “Ben kanser olduğumu öğrendim sana ve çocuklarıma acı çektirmek istemiyorum bu nedenle hayatıma kıyıyorum, çocuklarıma iyi bak” ailesine ise, “Benim ölümümden kimse sorumlu değil, kanser olduğumu öğrendim kimseye acı çektirmek istemiyorum, benim arkamdan üzülmeyin” diye mektup yazdığı belirlendi.

ÖLEN KADININ ABLASI İLE EŞİ OLAY YERİNDE GÖZYAŞLARINA BOĞULMUŞTU

Polis kadının bu mektupları yazdıktan sonra apartmana çıkıp atlayarak intihar ettiğini değerlendiriyor. Bu arada kadının cenazesi otopsinin ardından yakınları tarafından alınarak toprağa verilecek. Kadının ablası Aylin Büyükbayram ile eşi Cüneyt Büyükbayram dün olay yerine gelmiş gözyaşlarına boğulmuştu.

 

Kaynak: Gaziemirgazetesi

hakkında Semra Mutlu

Check Also

öfke anı, İş hayatı, İş yeri, öfke, duygularınızı kontrol etme,

İş Hayatında Sinirlerinizi Kontrol Etmek Bu Kadar Basit Olmamıştı

Üzüntü, kaygı ve öfke duymak normal ve sağlıklı davranışlar olarak kabul edilse de bu duyguları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir