Home / Burç / Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç burçları özellikle son 3 haftadır ilham dolu diyebiliriz. Bu hafta sürekli havada uçuşan yeni fikirlerin hayata geçirilip geçirilemeyeceğine bakacak olan Koç burçları önlerindeki en büyük engelin mali konular olduğunu görecekler. Salı günü özellikle iş yerinde iktidar savaşları ve görüş ayrılıkları gündemde olabilir. Her ne kadar Koç burçları uyum arayan bir yapıya sahip olsalar da savaş bayrakları çekildiğinde geri çekilmeyeceklerdir. Ancak her şeyden önce atacakları adımların artılarına ve eksilerine göz atmalılar.

Boğa Burcu

Önümüzdeki günlerde baharın tadını Boğalar çıkaracak desek yanlış olmaz! Bu sıralar haz duygusunu dorukta yaşamak isteyen Boğa burçları 21 Mayıs’ta Merkür’ün etkisiyle adeta bir sosyal kelebeğe dönüşecekler. Şimdilerde bunun hazırlığını yapıyor ve enerji topluyorlar diyebiliriz. 21 Mayıs’a kadar bu yoğun enerjilerini işlerinde kullanabilirler. Dikkatlerini başka hiçbir konuya vermeden önemli bir projeyle ilgilenirlerse istedikleri sonuçları alabilirler. Bu süreçte güvendikleri kişilere danışmaktan çekinmemeliler. Ancak proje hakkında her ayrıntıyı vermemeye dikkat!

İkizler Burcu

İkizler burçları bu hafta normalden 10 kat daha fazla duygusal hissedebilirler. Söylenen her şey sinirlerine dokunabilir ve normalde umurlarında olmayan şeyleri uzun süre kafalarına takabilirler. Ancak İkizler burçları her zaman kendileri için en iyi olanı kalplerinin sesini dinleyerek bulabiliyorlar. Bu hafta da tüm kriz anlarında derin bir nefes alıp kalplerini dinlemeleri gerekecek. Haftayı bu şekilde hasarsız atlatabilirler.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları 6 Mayıs’tan itibaren adeta kabuklarından çıkacak ve 2 hafta boyunca yenilikçi, yaratıcı, idealist ve sosyal olmalarını sağlayacak. Böyle ortamlarda sıkça vakit geçirmek isteyecek olan Yengeç burçları sıkıldıkları her an güvendikleri sosyal çevrelerine sığınacaklar. Ayrıca kimsenin onları kabuklarından çıkarmasına ihtiyaç duymadan en sevdikleri aktiviteleri yapmak için hevesli olacaklar.

Aslan Burcu

Aslan burçları için özgürce geçen birkaç haftanın ardından spot ışıkları kariyerlerine çevrilmiş durumda. Eğer rüzgarı arkalarına almayı başarabilirlerse bu hafta kariyer konusunda öne çıkacaklarını söyleyebiliriz. 21 Mayıs’a kadar kariyer planları yaparak karar vermeleri onların faydalarına olacaktır. Eğer aynı yerde kalacaklarsa yükselmenin yollarını aramalı ya da iş değişikliği konusunu tekrar gündeme getirmeliler. Bu süreçti hiçbir toplantıyı kaçırmayıp fikirlerini özgürce dile getirmeyi ihmal etmemeliler.

Başak Burcu

Her zaman planlı ve programlı ilerleyen Başak burçlarının bu hafta o titizlikle hazırladıkları plana veda etmeleri gerekebilir. Bir anda kendilerini hiç planlamadıkları bir yolculukta ya da etkinlikte bulabilirler. Üstelik finansal durumları bunlara el vermese de hevesleri her şeyin bir yolunu bulacaktır. Yaptıkları bu “planın dışına çıkma” eylemi onları çok daha özgür ve mutlu hissettirecek. O yüzden yaparken tereddüt etmemeliler.

Terazi Burcu

Terazi burçları her ne kadar dışa dönük ve konuşkan olsalar da şu sıralar daha kapalı bir kutu olabilir ve bazı şeylerin gizli kalması gerektiğini düşünebilirler. Gizem unsurunun önlerindeki 2 haftalık süreçte lehlerine çalışacağını söyleyebiliriz. Bu gizemli haller etraflarında, özellikle flört ettikleri kişilere çok çekici gelebilir ve aralarındaki enerjiyi yükseltebilir. Ancak gizemi abartmamakta fayda var. Bir anda satan “yalancı” etiketiyle başbaşa bulabilirler.

Akrep Burcu

Akrep burçları eğer yeni yeni derinleşen ve uzun zamandır süren bir ilişkinin içindeyseler bunu çok da kafaya takmamalılar. Bu hafta karmaşık duygusal problemleri çözüme kavuşturmak için mükemmel olacak. Ancak Akreplerin pasif-agresif halleri ve hemen düşen modları doğru yolu bulmalarına engel olabilir. Bu noktada daha sakin olmalı ve baştan çıkarıcı hallerinin ne kadar güçlü bir silah olduğunu hatırlamalılar.

Yay Burcu

Yay burçları her zaman büyük resme bakmayı tercih etse de önümüzdeki günlerde şeytanın ayrıntıda gizli olacağını hatırlatmakta fayda var. Özellikle hafta başında uzun süredir üzerinde çalıştıkları her şeyi gözden geçirmeleri gerekebilir. 21 Mayıs’a kadar genellikle zaman kaybı olarak düşündükleri birçok şeye vakit ayırabilirler. Ancak tüm bu anları güzelleştirmek ve olaylara iyi yanlarından bakmak yine onların elinde. 21 Mayıs’a kadar önlerinde bulunan 2 haftanın işleri planlamak, sağlık kontrollerine gitmek ve bitmemiş evrak işlerini halletmek için mükemmel bir zaman olduğunu hatırlatalım. Tüm bu süreci stres seviyelerini yükseltmeden, huzurlu bir şekilde geçirmeye çalışmaları yararlarına olacaktır.

Oğlak Burcu

Önümüzdeki günlerde Merkür’ün de etkisiyle içi içine sığmayan, romantik ve yaratıcı bir ruh haline bürünebilirler. Bu süreçte kalıpları yıkmak, sınırları aşmak ve duygularını haykırmak isteyebilirler. Eğer geçtiğimiz günlerde eski sevgililerinin dönüşleriyle kafaları karışan Oğlak burçları varsa bu hafta bu konuda ne yapacaklarına karar verecekler. Çarşamba günü kendilerini çok şanslı ve kararlı hissedebilirler.

Kova Burcu

Kova burçları bu hafta rahatladıklarını ve nihayet rahat bir nefes aldıklarını hissedebilirler. Zor geçen son haftaların ardından ruhlarını ve yaşamlarını tamir etmek için öncelikle bir hasar tespit yapmalılar. Ardından detaylı bir planlamayla birlikte sosyal yaşama tekrar karışmaya ve hayatlarına çeki düzen vermeye hazırlanabilirler. Önümüzdeki iki hafta boyunca yakın arkadaşlarına, ailelerine ve özellikle yaşamlarındaki kadınlara vakit ayırmaları gerekebilir. Evlerini düzenlemek ve ruh hallerine iyi gelecek değişiklikler yapmak da bir diğer planları olacak.

Balık Burcu

Balık burçları son zamanlarda hep aynı mekanlara gidip hep aynı konuşmaları tekrar ettiklerini hissedebilirler. Bu da onlarda yeni arkadaşlar edinme ve yeni mekanlar keşfetme isteği uyandıracaktır. Bu hafta kapıldıkları döngüden çıkmanın tam zamanı. Aşk hayatlarında yakın zamanda bir şeyler yaşadıkları birine ikinci bir şans vermeleri gerekebilir. Eğer durumu doğru değerlendirirlerse pişman olmayacakları bir karar olacaktır.

etiket;  burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  haftalık, 

Kaynak: https://www.mynet.com/6-12-mayis-haftalik-burc-yorumlari-1231903-mykadin

hakkında Gizem Sürer

Check Also

burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  haftalık, 

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları 20 Ağustos 2019 günlük burç yorumları arama motorunda aranan konular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir