Home / Burç / 24 Nisan Günlük Burç Yorumları

24 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugün hızlı değişimlere açıksınız. Kişisel fikirlerinizde de adeta bir uyanışla karşı karşıyasınız. Eski ilişkilerinizi koparmadan önce yeni kararlarınızın getireceği sonuçlara odaklanmalısınız.Özellikle gelir, gider dengenizde dalgalanmalar gündeme gelebilir. Harcamalar artsa da kazanç hanenize girenler önemli olacaktır.

Boğa Burcu

Gün içinde ilişkilerde ani kopuşlar meydana gelebilir. Sakin olmalı ve durumu detaylarıyla değerlendirmelisiniz. Gelirlerinizi artırmak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Başınızı döndüren bir aşk hikayesi aniden kapınızı çalabilir. Hayat değişimlere açık ve heyecanlı. Şansınız bol olsun.

İkizler Burcu

Burcunuzda seyahat eden Ay, size sosyal ilişkilerde yüksek enerji taşıyacak. Bol iletişime açık bir gündesiniz. İki kişi arasında kalıp kararsızlık çekebilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinin. Elinizden olmayan koşullar karşısında değişime ve kopuşlara hazır olun. Adeta tıkalı boruların tazyikli suyla açıldığı bir süreçtesiniz. Eskilere takılmadan yenilere yelken açın.

Yengeç Burcu

Kariyerinizde baş döndürücü değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Otorite figürlerini cesur ve atılımcı tavırlarınızla etkilersiniz. Diğer yandan ruh haliniz inişli çıkışlı olabilir. Organizasyonlar, partiler, davetler, etkinlikler sizi bekler. Yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Kariyerde ilerleme zamanı. Eskilere vakit ayırmayı da sakın unutmayın.

Aslan Burcu

Sosyal hayatınızı renklendirin. Davet ve etkinliklere katılmalısınız. Cemiyet hayatınızdaki ilişkileriniz kariyerinize destek verir. Aniden bir seyahate çıkabilirsiniz. Kariyerinizde hiç beklemediğiniz gelişmelerle karşı karşıyasınız. Yeni yöneticilerle tanışabilir, kariyerinizde değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu

Ortaklıklar ya da ortak yürüttüğünüz projelerde ani değişimler gündeme gelebilir. Yatırımlarınızda değişimlere açıksınız. Heyecanlı ve adrenalini yüksek zamanlarla karşı karşıyasınız. Yurt dışı ile olan bağlantılarınızda sürpriz değişimlere hazır olun. Ani seyahat planları yapabilir, iş programınıza yeni projeler dahil edebilirsiniz. Hukuki konularda yenilikle gündemde.

Terazi Burcu

Yurt dışıyla ilgili işlerinizin hızla ilerlediği bir gün sizi bekliyor. Uçak seyahatleri gündeme gelebilir. Ya da uzaklarda yaşayan sevdiklerinizle buluşabilirsiniz. Partnerle yeni fikirler ortaya atılır. Finans ve ortak paylaşımlar alanında beklemediğiniz bir gelir elde edebilirsiniz. Vergi ve sigorta ödemelerinizi iki kere kontrol edin.

Akrep Burcu

Annenizin ruhsal durumuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ortak mal paylaşımlarınız için hareketli bir gün. Kredi ödemeleri, alacak-verecek dengesini düzenlemelisiniz. İkili ilişkilerde kökten değişimlere açıksınız. Ortaklık teklifleriyle karşılaşmanız sizi heyecanlandırır. Aniden evlenme teklifi alabilirsiniz.

Yay Burcu

Bugün partnerinizin isteklerine öncelik vereceğiniz bir gündesiniz. İkili konuları yönetmek gündeme gelebilir. İletişim ve eğitim konularıyla haşır neşir olabilirsiniz. Gündelik hayatla beklenmeyeni bekleme zamanı. İş çevresinde yeni ilişkiler sizi bekler. Kişilerin dikkati üzerinizde olacak. Enerjinizi yüksek tutmalı iletişimde kalıcılığa odaklanmalısınız.

Oğlak Burcu

Rutin işlerin yoğun olduğu bir gün sizi bekliyor. Gerek sağlıkla ilgilenebilir, gerekse ofis ortamında telefon, internet, mesaj, toplantı trafiğinin ortasında kalabilirsiniz. Aniden bir kursa kayıt olabilir ya da yaratıcılığınızı ortaya çıkaran bir hobiye ilgi duyabilirsiniz. Beş gün boyunca başınızı döndürecek karşı cinsten biriyle tanışmak günün en anlamlı gelişmesi olacaktır.

Kova Burcu

Aşk hayatınızda renkli bir gün sizi bekliyor. Hobinize yönelebilir, sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Dostlarınızla kültürel faaliyetlere katılmak ruhunuzu dinlendirir. Evde ani değişimlere hazır olun. Taşınabilir ya da ani bir dekorasyon değişikliğine karar verebilirsiniz. Eski mobilyalarınızı yenileyerek yaşam atmosferinizi değiştirin.

Balık Burcu

Ev ortamınızda bol iletişim sizi bekliyor. Çat kapı gelen misafirlerinizle güzel vakit geçirirsiniz. İki mekan arasında mekik dokuyacağınız bir gün sizi bekliyor. Aşırı harcamalardan kaçının. Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere açık olun. Sanatsal faaliyetler, resim sergilerini ziyaret, konser ve bale gösterileri rafine zevkinizi destekler.

etiket;  burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  günlük, astroloji

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/magazin/2019/04/24/uzman-astrolog-zeynep-turan-ile-gunluk-burc-yorumlari-24-nisan-2019-carsamba-gunluk-burc-yorumu-astroloji

hakkında Gizem Sürer

Check Also

burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  haftalık, 

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Koç burçları özellikle son 3 haftadır ilham dolu diyebiliriz. Bu hafta sürekli havada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir