Home / Burç / 22 Nisan Günlük Burç Yorumu

22 Nisan Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu

Gün içerisinde bazı konularda sürekli fikir değiştirebilirsin. Aklının karışmasının sebebi ise geleceğe dair düşüncelerin. Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, kararlı duruşun ve politik yaklaşımların sayesinde önemli işler bağlayabilirsin. Finansal olarak rahatlamanı sağlayacak atılımlar yapman mümkün.

Boğa Burcu

 Bilgi ve tecrübelerini paylaşırken seçici davranman bazı kişilerce yadırganabilir. Tek derdin fikirlerinin arkasında durmak ve sahiplenmek olacak. İş arayışında olan bir Boğa burcuysan, alanın dışından bir iş teklifi ile karşılaşabilirsin. Reddetmeden önce bir kez daha düşün. Belki de yükselişin bu işle olacak, kim bilir?

İkizler Burcu

 Bugün senin dışında gelişecek bazı olaylar, çalışmalarının aksamasına neden olabilir. İş arkadaşının daha önce önerdiği iş teklifini yeniden değerlendirmek isteyebilirsin. Öğleden sonra biraz rehavete kapılman, meraklı ve gereksiz eleştiren tavrın arkadaşlarınla sorun yaşamana sebep olabilir.

Yengeç Burcu

Cesaretin göz kamaştıracak. Kimsenin yapmaz dediği bir işe büyük bir cesaret göstererek girecek ve altından kalkacaksın. Bu da günün ilerleyen saatlerinde kendine olan güveninin ön plana çıkmasına neden olacak. Kendi işini kurmak isteyen bir Yengeç burcuysan, yakınlarından manevi desteği ile önemli adımlar atabilirsin.

Aslan Burcu

Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Gün, sana güzellikler sunacak. İş hayatında detaylara önem verme huyun sayesinde başarılı olacaksın. Yaptığın planlarda bazı aksaklıklar olsa da tamamlamak istediğin her şeyi tamamlayabileceksin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, kalbinin kapılarını açacağın biriyle tanışabilirsin.

Başak Burcu

Bugün seni gören dönüp bir daha bakacak! Güzelliğin, zevkli tercihlerin ve nezaketin ile insanları kendine hayran bırakacaksın. Aynada görünüşünü beğenen her insan gibi güne hareketli ve mutlu başlaman günün kalan vakitlerini de etkileyecek. Aile şirketinde çalışan bir Başak burcuysan hisse, mal paylaşımı gibi konular gündeme gelebilir.

Terazi Burcu

Bugün kendini biraz şanssız hissedebilirsin. Hele ki üst üste gelen aksilikler bu kadar da olmaz dedirtebilir. Müşteri odaklı bir işte çalışıyorsun bugün her zamankinden daha yoğun bir telefon trafiği yaşanabilir. Bir süredir arabanı değiştirmek ya da yeni bir yatırım yapmak istiyorsan, bugün özellikle iyi haberler alman mümkün.

Akrep Burcu

Bugün bilinçaltındaki tutkular seni kontrol edecek! İhtiras ve tutkuyla bağlı olduğun şeylerle ilgili değişiklikler seni kaygılandırsa da bir değişiklik olmadığını görünce rahatlayacaksın, korkma. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, değer verdiğin kişinin kararsızlığından bunalabilirsin.

Yay Burcu

Bugün kendini biraz duygusal hissedebilirsin. Özellikle toplumsal bazı sorunları kendine daha fazla dert edinebilirsin. Çalışma ortamında dosyalarla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsin. Bu durum sorumluluklarını ihmal eden kişilere karşı sert bir tavır sergilemene neden olabilir. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Yay burcuysan, ona olan özlem ve merakın artabilir.

Oğlak Burcu

Kendine has davranmayı ve kriterlerine göre hareket etmeyi seviyorsun. Kendinle ilgili pek renk vermemen insanların seni gizemli ve ilgi çekici bulmalarını sağlıyor. Özel sektörde çalışan bir Oğlak burcuysan, çalışma ortamındaki rekabet seni yorabilir. Bu rekabetli ortamdan uzaklaşmak istesen de zorunluluklarını düşüneceksin.

Kova Burcu

 Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Geçmişte kaçırdığın fırsatlar bugün tekrar önüne çıkabilir. Bu fırsatları akılcı bir şekilde değerlendirmeye odaklanacaksın. Hırs ve rekabetin ön planda olduğu bir yerde çalışıyorsan, bu kadar hırsa gerek yok mesajı verecek atılımlarda bulunacaksın.

Balık Burcu

 Aklından onlarca düşünce geçiyor. Bu düşünceler zaman zaman aklını karıştırabilir ve yorabilir. Karşılaştığın olaylarda adaletten yana olan tavrın ile insanların takdirini toplayacaksın. Kendi işini yapan bir Balık burcuysan, finansal bazı iniş çıkışlar karşısında akılcı önlemler alman gerekebilir.

etiket; burçlar, burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  günlük, astroloji

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/astroloji/

hakkında Gizem Sürer

Check Also

burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  haftalık, 

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Koç burçları özellikle son 3 haftadır ilham dolu diyebiliriz. Bu hafta sürekli havada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir