Home / Moda & Trend / 2018’in en trend gelinlik , abiye ve nişanlıklar Şu’Best Moda’da!

2018’in en trend gelinlik , abiye ve nişanlıklar Şu’Best Moda’da!

Aradığı şıklığı Şu’Best Moda’da  bulan gelin adayları, sade tasarımlı gelinlikleri tercih ediyor. Peki sade gelinlik nedir? Çok kabarık olmayan, az işlemeli ya da işlemesiz, abartısız tasarımları sade gelinlikler arasında sayabiliriz. Sade gelinliklerde en çok kullanılan kumaşlar ise tül, şifon, saten gibi sade alternatifler oluyor. Sade gelinlik denilince ilk olarak akla düz gelinlik modelleri gelse de A kesim gelinlikler de sade modelleriyle son dönemlerde öne çıkıyor. Bu tarz gelinlikler, daha çok düz kesim oldukları için en çok atletik ve kum saati vücut tipine yakıştığını söyleyebiliriz.

Sade gelinlik modelleri yalnızca işlemesiz tasarımlardan ibaret değil. Dantelli sade gelinliklerin yanı sıra, işlemeli ya da tül detaylı modeller de bu tarz gelinliklerin zarif alternatiflerini oluşturuyor.Sade gelinlik modelleri yalnızca işlemesiz tasarımlardan ibaret değil. Dantelli sade gelinliklerin yanı sıra, işlemeli ya da tül detaylı modeller de bu tarz gelinliklerin zarif alternatiflerini oluşturuyor.

gelinlik modelleri en trend gelinlikler
Şu’Best Moda

Son yıllarda Şu’Best Moda koleksiyonlarında sıkça yer verdiği iddialı modellerden olan sırtı dekolteli gelinlikler unutulmaz bir düğün için tercih edebileceğin tasarımlardan. Tabii bu tarz bir gelinlik giyineceksen hakkındaki incelikleri de bilmelisin. V yaka gelinlik modelleri, dekolteli gelinlikler arasında bulunan bir diğer iddialı modellerden. Sırt dekolteli gelinliklerde olduğu gibi, önü açık gelinlik modellerinde de tül ve şifon gibi kumaşlı gelinlikleri seçerken mutlaka yakanın nasıl durduğuna dikkat etmenizi öneriyoruz. Yaka boyunca taş gibi materyaller ile işlenen gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Ya da sadece yaka kısmı daha ağır kumaşlar ile tasarlanan, gelinliğin geri kalanı hafif kumaşlar ile tasarlanan gelinlik modelleri bulunuyor; bunları da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

sırt dekolteli gelinlik
Şu’Best Moda

Doğru gelinliği seçmek, bir ömür boyu zihinlerde ve fotoğraf karelerinde ölümsüzleşecek görüntünüze karar vermek bazen stresli ve zor olabilir. Üstelik günümüzde trendlerin çok hızlı değişmesi ve ihtiyacımızdan fazla seçeneğin bize sunulması ile kafa karışıklığı da ortaya çıkması cabası. Bazı gelin adayları için gelinlik bulma sürecinde doğru seçimi yapmak uzun zaman aldığı gibi, bazıları için elbise seçimi daha az stresli ve hatta her anı keyifli olabiliyor. Zarif ve askılı gelinlik modelleri düşünür müsünüz? Genelde kolay karar verenler uzun zamandır tek tip bir gelinlik modelini benimsemiş, benzer modellere fırsat buldukça göz gezdirmiş ve zihinlerinde adeta görsel bir katalog oluşturmuş oluyorlar.

 Zarif ve Askılı Gelinlik Modelleri

Burada önemli olan, kişinin hem kendine yakışanı iyi bilmesi hem de kararlı olması. Kısaca kişinin gelinlik seçimi ne olursa olsun, yıllar sonra geriye baktığında o an vermiş olduğu kararın en doğru ve en güzel karar olduğuna yürekten inanması, yargılamaması ve pişmanlık duygusuna kapılmaması şüphesiz ki en önemli şey. Sizde eğer ana hatlarıyla ne istediğini bilen gelin adaylarındansanız bu yazımızda sizler için 2018’in en zarif ve askılı gelinlik modellerini derledik. Henüz zarif ve askılı gelinlik modelleri üzerine düşünmemiş olsanız bile belki yazımızdan ilham alarak seçenek havuzunuzu genişletmek isteyebilirsiniz.

Öncelikle askılı ve zarif gelinlik modellerinin size uygun olup olmadığını değerlendirmek için bir düşünün; kendinizi uzun kollu bir gelinlik içinde hayal edemiyor, straplez gelinlik modellerini ise fazla açık mı buluyorsunuz? O zaman aradaki dengeyi yakalamak için zarif ve askılı gelinlik modelleri tamda size göre. 2018 sezonunun en zarif askılı gelinlik modelleri ister A kesim, ister balık, ister kabarık etekli olsun, her tarza hem kaliteli hem de naif bir görüntü kazandırıyor. Gelin beraber yeni sezonun en güzel askılı zarif gelinlik modellerine göz atalım ve farklı tasarımların size uygunluğunu inceleyelim.

Zarif ve askılı gelinlik modelleri o kadar romantik ve masalsı görüntülere sahipler ki, sizi başka bir dünyadan gelmiş bir havaya büründürmeleri kaçınılmaz. 2018 sezonunun en zarif askılı gelinlik modelleri arasında kalın askılı gelinlik modelleri romantizmi en çok vurgulayan stil olarak ön plana çıkıyor. Kulağa uygulaması bir o kadar kolay gelse de, omuz askılı gelinlik modellerini her tarza yakıştırmak ustalık gerektiriyor. Aslında askıyı A kesim askılı gelinlik modelinde uygulamak veya kalın askılı prenses gelinlik modellerinde sentezlemek hem riskli hem de doğru birleştirildiğinde harika sonuçlar veren bir trend

www.subestmoda.com

zarif gelinlik modelleri
Şu’Best Moda

 

 

 

hakkında Semra Mutlu

Check Also

düğün , bekarlığa veda partisi , Eser Yenenler, Acun Ilıcalı,

Eser Yenenler’in Bekarlığa Veda Partisi!

Sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde İbrahim Büyükak, Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile buluştuğunu gösteren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir