Home / Moda & Trend / 2018’de en trend takılar!

2018’de en trend takılar!

Her gün taktığınız özel bir kolyeniz varsa, takı kategorisinin her mevsimde nasıl popüler olduğunu bilenlerdensiniz demektir. Bu sene trend olanlar arasında ince ve ucunda küçük taş veya boncuk yer alan, zincirleri birkaç tane ile kombin yapabileceğiniz kolyeler var. Unutmayın bu sezon kolyeler ön planda!

Küpeler, aksesuar dolabımınız vazgeçilmez bir parçası… Şık ve zarif küpeler her zaman herkesin kullanabileceği aksesuarlar arasında yer alır. Altın, gümüş, yakut, safir gibi değerli taşlarla yapılmış ya da daha sade küpe çeşitleri arasından tercihiniz tamamen size kalmış.

en kullanışlı takılar
2018’in en trend takıları!

Halka küpeler 60’lardan günümüze evrimleşip popülerliğini korumayı başardı. Halka küpeler çenemizden aşağıya doğru geldiğinde yüzümüzü daha dar gösterir. Her yaşa hitap edebilen halka küpeler, renkli taşlarla bezenince daha da bir göz dolduruyor. Kulakta oldukça zarif duran bu halka küpeleri ister art arda ister tek bir halka halinde kullanabilirsiniz. Damla küpeler, herhangi bir davet ya da gündelik etkinlikler için diğer bir tercihtir.

Bu yaz plajda birbirinden şık ve çekici bikini ve mayolara eşlik edecek halhal modellerini gece gezmelerinde şık ve zarif elbiseleri tamamlayan harika parçalar olarak sıkça göreceğiz. Aynı zamanda günlük kombinlerde şort ve etekleri tamamlayan açık ayakkabılar ile tercih edilen en şık parçalar olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynak: BuseTerim

http://binterplast.com

hakkında Semra Mutlu

Check Also

Botanik stil’den ilham alan dekorasyon !

Doğayı evinize taşıyarak daha pozitif, daha huzurlu bir ev atmosferi yaratabilirsiniz. Nasıl mı? Botanik stil’den …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir