Home / Moda & Trend / 2018-2019 sonbahar/kış moda trendleri neler ?

2018-2019 sonbahar/kış moda trendleri neler ?

İstanbul Moda Haftası’nda kendini göstermeye başlayan sezonun güzellik trendlerini mercek altına aldık. İşte sezona damga vuracak güzellik trendleri…

kış kreasyonu moda trendleri moda
moda trendleri

Sezonun trend moda akımları her yıl farklı bir boyut kazanıyor. Saçlar, makyaj stilleri, kullanılan aksesuarlar… Güzellik dünyasında 2018/19 Sonbahar ve Kış aylarında yoğun simler, taşlar ve aksesualar yer alacağa benziyor. Geçtiğimiz hafta başlayan İstanbul Moda Haftası’nda kendini gösteren bu trendleri sizler için araştırdık.

2018 yılına girdiğimizden bu yana fazla kullanılan aydınlatıcılar, şimdi de göz pınarlarında, burnun ve dudakların üst kısmında abartılı bir şekilde yeni sezonda kullanılacak.  Kullanılan bu aydınlatıcı cildi daha parlak ve gözleri de olduğundan büyük gösterecek.

Her kadının makyaj koleksiyonunda yer alan kırmızı ruj, 2018-19 Sonbahar/Kış aylarında çok fazla kullanılacak. Doğal bir cilt makyajıyla buluşan kırmızı ruj, sizi olduğunuzdan daha genç gösterecek.

Ciltteki kusurları kapatmak ve cool bir stil oluşturmak için renkli çerçevelere sahip optik gözlükleri kullanabilirsiniz.

Kaynak: Yasemin.com

http://binterplast.com

hakkında Semra Mutlu

Check Also

Spor Salonu

Spor Salonu’na Giderken Çantanızda Olması Gerekenler!

Spor çantanızın olmazsa olmazlarını belirlemenin tam zamanı. Spora giderken ya da başlamadan önce eksiklerinizi kısaca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir