Home / Burç / 20 Nisan Günlük Burç Yorumu

20 Nisan Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu

Yenilenme, üretim ve finansal kaynakları dönüştürme arzunuz artıyor. Verimli olmak için detaylı düşünmek ve yasal sonuçları değerlendirmek önemli. Öğleden sonra hesaplı riskler almak faydalı olur.

Boğa Burcu

Bugün sizi yoran ilişkilerden uzak durup, girişimlere odaklanırsanız gün verimli geçer. Öğleden sonra ifade edemediğiniz düşünceler öfkeli biçimde açığa çıkabilir.  Epeydir sürüncemede kalmış konularda gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu

Gün boyu kendi ihtiyaçları için başkasını manipüle eden kişilerden uzak durun.  Öğleden sonra bir süredir beklediğiniz konularda hareket, geliştirici iş ilişkileri olabilir. Sinirsel gerginliğe bağlı sağlık sorunları yaşanabilir.

Yengeç Burcu

Gün boyu sezgiler çok aktif olurken, hüzün ve yaratıcılık eş zamanlı gelişiyor. Romantik konularda gelişmeler yaşanabilir. Öğleden sonra fırsatlar beklenmedik yerden gelebilir kendinizi koşullamayın.

Aslan Burcu

Sabah saatlerinde ailevi konularda hassasiyet olası. Öğleden sonra girişimler, sosyal faaliyetler artabilir. Öneri kabul etmek ve adaptasyon kabiliyetinizi yüksek tutmanız önemli.

Başak Burcu

Gün boyu geçmişle hesaplaşırken şüphe yoğunlaşabilir. Öğleden sonra yeni ve geliştirici eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.  Tepkisel tutumlarınız artıyor, ifadede seçicilik önemli. Ani harcamalar olası.

Terazi Burcu

Şüpheli yaklaşımlar, kıskançlık sebebiyle gerginlikler olası. Öğleden sonra hesapsız harcamalardan kaçının. Geçmişten gelen sorunları gözünüzde büyütmeyin. Romantik ilişkilerde ani gelişmeler olabilir.

Akrep Burcu

Gün boyu şüpheden, yersiz meraktan kaçınıp duygu durumunuzu koruyun. İhtiraslar açığa çıkabilir.  Öğleden sonra ilişkiler alanında hareket olası. Kişisel gelişiminize katkı sağlayan insanlara odaklanın.

Yay Burcu

Gün boyu bilinçaltınız çok aktif, odaklanmak önemli.  İlişkilerde finansal sebeplerden zorlanıyorsanız bugün kararlar netleşebilir. Öğleden sonra günlük rutinlerde hareketlenme başlıyor.

Oğlak Burcu

Sabah saatlerinde değerlerinizi eleştiren, sizi yoran insanlara karşı tepkili tutumlarınız artabilir. Gün boyu ilişkilerde birikmiş hassasiyetler açığa çıkarken, öğleden sonra finansal konularda tedbirli davranın.

Kova Burcu

Sabah saatlerinde geçmişten gelen, uzun vadeye yayılmış işlerde hareketlenmeler olası. Öğleden sonra ailevi konularda hassasiyetler artıyor. Harcamalarda artış huzursuzluk olası. Kariyer fırsatlarına, girişimlerinize odaklanın.

Balık Burcu

Sabah saatlerinde sizi yoran, kaynaklarınızı tüketen insanlara karşı tedbirli davranın. Öğleden sonra olayların seyri hızlanıyor. İrade ve özerkliğin arttığı hayata yön vereceğiniz imkanlar gelişiyor.

etiket; burçlar, burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  günlük yorum, astroloji

Kaynak: https://vogue.com.tr/astroloji/vogueastro-aylik-burc-yorumlari-ocak-2019/12

hakkında Gizem Sürer

Check Also

burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  haftalık, 

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Koç burçları özellikle son 3 haftadır ilham dolu diyebiliriz. Bu hafta sürekli havada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir