Home / Burç / 19 Nisan Günlük Burç Yorumu

19 Nisan Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu

Dolunay’da ilişkilerde süregelen yaklaşımlarınız dönüşüyor. Romantik konularda talepleriniz artıyor. Öğleden sonra duygusal tepkiler yoğunlaşabilir. Geçmişten gelen hesaplaşmalar, yarım kalmış işlerin sonuçlanması için çabalar olabilir.

Boğa Burcu

Dolunay sağlık, günlük rutinler konularında yenilenmenizi sağlıyor. Bir süredir düzen değişikliği adına çabanız varsa sonuç alabilirsiniz. Gebelik ya da çocuk arzuluyorsanız gelişmeler olası. Ertelenmiş sağlık konuları gündem olabilir.

İkizler Burcu

Dolunay’da hayaller, yaratıcı beceriler dönüşüyor. İlişkilerde huzur, uyum ve onaylanma duygusuyla taktir görebilirsiniz. Arkadaşlar ve grup faaliyetlerinde öne çıkma ve bilinirlik imkanlarınız olacaktır.

Yengeç Burcu

Dolunay’da kariyer, statü ve toplumsal bilinirlik konularında dönüşümler olası. Uzlaşmayı, güvenli alandan çıkmayı, başkalarını objektif biçimde değerlendirmeyi, ailevi hassasiyetleri dönüştürmeyi sağlayan gelişmeler var.

Aslan Burcu

Dolunay’da olayları geniş açıdan değerlendirip uzmanlaşmayı öğreniyorsunuz. Gün boyu vicdanlı tutumlar önem kazanıyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için gereken enerjiniz var, yaratıcı becerilere ihtiyaç artıyor.

Başak Burcu

Dolunay’da yeni uzmanlık alanları, sizi tanımlayan, yaratıcı becerilerinizi kullanacağınız işler gelişebilir. Becerilerinizi gölgeleyen rutinleri bırakma cesaretiniz artıyor. Yatırım, üretim ve harcamalar dönüşüyor.

Terazi Burcu

Dolunay’da kimliğinizi öne çıkaran gelişmeler var. İlişkilerde bağımlılıkları bırakmak önem kazanıyor.  Zihinsel becerilerinizde artış yabancı diller, felsefe, sanat alanında gelişmeler söz konusu. Hedefleriniz değişkenlik gösterse de en verimli alanlar sizi içine çekecektir.

Akrep Burcu

Dolunay’da büyük hayaller ve aşırı hırslı yaklaşımlar hayal kırıklıklarına yol açabilir. Hayatın mana tarafında yöneliminiz daha fazla ise derin arzuların duaların sonuç verdiği bir dönemdesiniz. Yetenekleriniz, inançlarınızdan kaynaklanan becerileriniz göz dolduracaktır.

Yay Burcu

Dolunay’da sosyal çevrede hareket, size fayda sağlamayan hedeflerde dönüşüm gerçekleşiyor.  Sığ, kalıplaşmış öğretilerden çıkıp, vizyonunuzu genişleten önemli işlere başlayabilirsiniz. Siz yenilendikçe sosyal çevreniz de değişecektir.

Oğlak Burcu

Dolunay’da statü bilinirlik konularında değişimler olası. Yaratıcı becerilerinizi harekete geçiren önemli olaylar yaşanabilir. Pratik hedefler koymak iş konularında rasyonel davranmak önemli. Öğleden sonra riskli büyük borçlanmalardan kaçının.

Kova Burcu

Dolunay’da uzmanlık gerektiren konularda yenilenme ihtiyacınız artıyor. Uzun süredir ertelediğiniz işler için karar zamanı.  Geçerliliğini yitirmiş hedefleri bırakacaksınız. Öğleden sonra ailevi hassasiyetler olası.

Balık Burcu

Dolunay’da krizleri erteleme çabanızı bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi ve manevi değer yaratma hedefleriniz yenileniyor. Duygusal sınırların yerini daha işlevsel projeler alıyor. Akşamüstü yakınlarınızdan haber alabilirsiniz.

etiket;burç, burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  günlük yorum,

Kaynak: http://www.astroloji.org/burclar.asp

hakkında Gizem Sürer

Check Also

burç yorumu, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık,  haftalık, 

Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Koç burçları özellikle son 3 haftadır ilham dolu diyebiliriz. Bu hafta sürekli havada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir