Home / Moda & Trend / 15-21 Ekim Haftalık Burç Yorumunuz

15-21 Ekim Haftalık Burç Yorumunuz

15-21 Ekim Haftalık Burç Yorumunuz

KOÇ

Sevgili Koçlar, 15-21 Ekim haftasında eş, sevgili veya başka kişilerden arzu ettiğimiz ne varsa görmek, yaşamak isteriz. Planlarımızı böyle yaparız. Ancak bir yandan da endişe duyarız. Acaba sorusu aklımızın içinde gezinir durur. Sadece bununla kalmaz. Geçmişte yaşanan ve bizi yanıltan mevzuları düşündükçe daha bir hırslanırız. Burada önemli olan aslında güven duygusudur. İnsan belki de tanıdığını sandığı insanların göründükleri gibi olmadıklarını sezebilir. Venüs geri hareketini de göz önüne alınca böyle bir şüphe insanı koruyucudur. Ancak ne fazla hayal kurmalı ne de gereğinden fazla şüpheye düşülmemelidir. Görünen köy zaten kılavuz gerektirmeyecektir. Gözlemleyin, her şeye gerçekçi bir gözle bakın. Fazla ihtiraslı olmayın. Çıkarlarınızı korumayı da ihmal etmeyin.

BOĞA

Sevgili Boğalar, 15-21 Ekim haftası özel veya genel anlamıyla ilişkilerde gizlenen tutkular, başarma arzusu, keşfetme dürtüsü bir hayli yoğundur. İnsan ister istemez kiminle beraber olduğunu, kimlerle iş yaptığını, nasıl bir dünyada yaşadığını sorgular. Aynı şekilde başkaları da buna meyillidir. Venüsün geri hareketini göz önüne alırsak, ilişkimizde hem tutkular yoğun hem şüpheler baskın. Geçmiş tecrübeler bize kılavuz olabilir. Ancak yaşın yanında kuruyu da yakmayalım. İlişkimizi, iş hayatımızı, ideallerimizi gerçekçi bir şekilde ele alalım. Bu bizi hem şüphemizden arındırır hem de duruma bilinçli bakmayı sağlar. İş ortaklığı veya kiminle el sıkışıyorsak bu kişinin ne kadar güvenilir olduğunu anlamadan karar vermeyelim. Böylece yanılmamış oluruz.

burç yorumu, burçlar, haftalık burç yorumu, 15-21 Ekim Haftalık Burç Yorumu, oğlak, kova, balık, yengeç, ikizler, yay
15-21 Ekim Haftalık Burç Yorumunuz

İKİZLER

Sevgili İkizler, 15-21 Ekim haftası, başkalarının bizden beklentisini, sürekli keseri kendilerine yontmalarını işaret eder. Sanki hepsi, el birliği yapmış, ne koparırız, ne yaptırırız derdindedir. İyi niyetimizden veya mecburiyetten biz de gerekeni esirgemeyiz. Ancak kişiye, ortama ve zamana göre hareket etmenizde yarar var. Bazen olmadık insanlara büyük payeler veririz bazen de asıl vermemiz gereken kişiyi es geçeriz. Bunu yapmayalım. Venüs geri hareketi arka planda gayet etkili. Bu da iş hayatımızda, günlük yaşantıda, finansal konularda gözümüz açmamız gerektiğini söylüyor. Geçmiş tecrübeler göz önüne alarak, duruma bakmalıyız. Biz de aynı şekilde, başkalarını kendi çıkarlarımız için tabii ki kullanmamalıyız. Burada önemli olan, güven olgusudur. Sağlığımıza dikkat edeceğiz ve bedenimize, kendimize özen göstereceğiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 15-21 Ekim haftası ilişkilerde özellikle sahiplenicilik olgusu bir hayli etkilidir. Sevgilimizi, eşimizi, çocuklarımızı veya karşımıza çıkabilecek kişileri etkilemeye çalışırız. Bizi beğenmelerini, başarılı bulmalarını, onaylamalarını bekleriz. Bazen bu istek öylesine yoğundur ki, geçmişte yaşanmış ancak istemediğimiz şekilde sona ermiş bir kişiyi hatırlarız. Harcanan zamana acırız. Hırslanırız. Kimi olaylarda fazlasıyla takıntılı davranabiliriz. Ne demek istiyor, ne söyledi, ne yapıyor diye şüpheye düşeriz. Bu haftaki görünümler Venüsün geri hareketini de göz önüne alınca, ilişkilerde dikkatli olmalı, gözlemde kalmalı, tam emin olmadan karar verilmemelidir. Ne yaşamıştık, ne yaşıyoruz bütün bunlara gerçekçi bakmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, 15-21 Ekim haftası ailemiz-ilişkimiz-sağlığımız-finansal konularda şüpheci düşünmeye neden olur. Venüsün geri hareketini de hesaba katınca ister istemez, armudun sapı, üzümün çöpü derdindeyiz. Zihnimizi bu türden olumsuza odaklamak yerine, meseleleri kendi içimizde tekrar derinlemesine ele alsak belki de önceden farkına varmadığımız gerçeklere ulaşırız. Bunlar hayrımıza da olabilir. Maddi-manevi anlamda ailenin hayatımızdaki yerini, paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu düşünerek, olan bitenleri gözden geçireceğiz. Ancak şunu biliniz ki, şu günlerde yaşanan gelişmeler daha sonra netlik kazanacak. Onun için bu hafta önemli kararlar vermeyiniz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 15-21 Ekim haftasındaki girişimler, zamanla yerli yerine oturacaktır. Size söylenenleri çok iyi not alınız. Özellikle yeni bir iş veya gelişmeyle karşılaşırsanız mutlaka derinlikli analiz ediniz. Çünkü Venüsün geri hareketi arka planda etkisini sürdürüyor. Evet bir şeyler duyuyoruz, şahit oluyoruz ama işin aslı astarını iyice öğrenmek lazım. Hatta öğrensek bile, bu değişebilir. İlişkilerde her iki tarafın da güven olgusunu mutlaka önemsemesi gerekir. Tutkular yoğun, arzular bir o kadar yüksek fakat bu bizi yanıltmasın. Şüpheye de düşürmesin. Sadece tedbirli ve gerçekçi şekilde etrafımızı gözlemleyelim. Riskli işlerden uzak duralım.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 15-21 Ekim haftasında parasal konularda dikkatli olmak gerekiyor. Tedbirsiz olamayız. Birikim önemli. Gelen varsa tutun ve eğer bir adım atacaksanız derinlikli düşünün derim. Zihnimiz odaklandığında biliniz ki, birçok meselenin iç yüzünü öğrenebilir, maddi-manevi açıdan bize ne gibi geri dönüşü olur tespit edebiliriz. Neden, tedbirli olalım diyorum. Çünkü geri planda Venüs geri hareketi bir hayli etkili. Bu nedenle parasal ilişkilerde endişelendiğimiz kadar, hırsımız da çok yüksek. Kazanmak arzusu yanlış ilişkilere, kararlara bizi itebilir. Bundan sakınmak lazım. En azından önünüzü görmediğiniz yollara sapmamalı, riskli işlerden kaçınmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler, 15-21 Ekim haftası her burcu farklı alanlarda sorgulamaya yöneltiyor. Aşkta, ailemizle ilişkimizde ve çevremizle irtibatımızda biraz şüphe, biraz endişe ve bolca takıntı olabilir. Venüs, burcunuzda gerilerken bunları doğal sayıyoruz. Ancak, kendimizi dizginlemeyi de bileceğiz. Her istediğimizi başkasına yaptıramayız, her söylediğimizin mutlak kabulünü bekleyemeyiz. Gerektiğinde esnek düşünmeliyiz. İlişkide geçmiş kendini hatırlatırken, insan ister istemez yanılmamak için hakimiyeti elde tutmak istiyor. Belki de kaybetmekten korktuğumuz bir şeyler var. Kim bilir belki de bir şeylerin intikamını alma arzusu. Bunlar hoş duygular değil ama bu hafta Akrepler bir hayli inatçı ve bir o kadar tutkulular. Kimseyi pek takmıyorlar. Birileri ne derse dersin bildiklerini okumaktan yanalar.

burç yorumu, burçlar, haftalık burç yorumu, 15-21 Ekim Haftalık Burç Yorumu, akrep, oğlak, kova, balık, yengeç, ikizler, yay
15-21 Ekim Haftalık Burç Yorumu

YAY

Sevgili Yaylar, 15-21 Ekim haftası zihniniz ailevi, kişisel ve finansal konulara çevriliyor. Bazen gözümüzün ucundakini görmeyiz. Kimi zaman da her şeyin altında bir şey ararız. Bunların hangisi daha fazla etkili. Kafa kafaya diyebilirim. Konu ailemizle ilgili olduğunda geçmişte yaşanan zorlu tecrübeler, iyi niyetlerimiz ve buna karşılık bizi üzen insanlar. Bunları unutmak, affetmek kolay değil. Parasal konularda hırslıyız. Tabii ki çıkarlarımızın farkındayız. Ancak her şeyi sadece paraya bağlayamayız. Çünkü bazen o da bir işe yaramıyor. Hayırlısı demek en güzeli. Yeni planlar, düşünülen yenilikler ise zaman olgusuna bağlı. Şu aralar Venüs geriliyor. Doğaldır ki, verilen sözler tutulmayabilir veya atılan adımlar tam yerini bulmayabilir. Henüz bitmemiş işler veya hala netlik kazanmamış ne varsa, dikkatle gözden geçirilmelidir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 15-21 Ekim haftası başarı hırsımız ve tutkumuz gayet yüksek. Zihnimiz paraya, güce ve başarıya odaklı çalışıyor. Daha önce adım atılmış, karar verilmiş işlerimizi yürürlüğe koymak istiyoruz. Fakat bazı kişilerle bir araya gelmemiz, anlaşmamız veya start vermemiz zor gibi. Bu biraz da Venüsün geri hareketi nedeniyle. Bu hafta herhangi bir görünümü yok ancak geri planda etkili oluyor. Bu nedenle ufak tefek engellere, olumsuz niyetli kıskanç kişilere dikkat etmek lazım. Burada önemli olan, derinlikli analiz yapabilmektir. Kişi veya durumların yarattığı zorluklar, belki de bizim daha önce görmezden geldiğimiz noktalardır. Bunlara bakmakta yarar var. Bu hafta bir yandan çıkarlarımızı korumamız gerekiyor diğer taraftan ekip çalışmalarını önemsemek lazım. Kişisel arzuları tatmin etmek isterken başkalarına destek vermek durumunda kalabiliriz. Bu bizi biraz yorsa da, eğer gerekiyorsa esnek düşünmemiz yararlı olur.

KOVA

Sevgili Kovalar, 15-21 Ekim haftası iş hayatımız ve kazancımızla ilgili konulara tutkuyla eğileceğiz. Ne yapıyorsak bunun karşılığı tatmin edici olmalı diye düşüneceğiz. Tabii ki herkesin düşüncesi, görüşü farklı olabilir. Bizim burada önemsediğimiz nokta, kimsenin kimse üzerinde baskı kurmasın. Başarı varsa alkışlansın, gereken yapılsın. Tabii ki kıskançlıklar, türlü oyunlar iş dünyasında, etrafımızda bir hayli etkili. Biz de bunu hiç sevmiyoruz. Toplumsal aktivitelerimizde, başkalarıyla ilişkimizde hep birlikte bir şeyler yapılsın derken, bazı kişilerin kendini merkeze alması canımızı sıkıyor. Bu hafta arka planda Venüsün geri hareketi bir hayli önem taşıyor. Belki önemli bir görünümü yok. Ancak yine de bizim etrafımızdaki insanlara dikkat etmemizde, derinlikli düşünmemizde yarar var.

BALIK

Sevgili Balıklar, 15-21 Ekim haftası insanları, durumları ve hayatı hırslı ve tutkulu tarzda ele alırsınız. Önsezileriniz gayet güçlüdür. Bir mesele üzerine eğildiğinizde derinlerde olup biteni hissedersiniz. Ancak Venüsün arka planda etkili geri hareketi bazen insanı fazla kuşkucu bir hale de sokabilir. Onun için, her hissettiğimizi bir şeye bağlamak, şüphe ile yaklaşmak da yanlış olabilir. Aşırılıktan kaçınmak lazım. Tabii ki henüz yeni tanıdığımız insanlar hakkında bu önyargılı olma hali doğaldır. Fakat anlamadan etmeden kimseyi de zan altında bırakmayalım. Bu hafta, bir yandan maddi-manevi paylaşımlara önem vereceğiz. Diğer yandan yenilikleri uygulamada dikkati olacağız. Henüz bir şeyler tam olarak yerine oturmadan, hırsla oturup zararla kalkmamak lazım.

Kaynak:  Mynet

hakkında Gizem Sürer

Check Also

cilt, makyaj, cilt bakımı, Glass Skin, cam cilt trendi,

Kore Cilt Bakım Rutini! İşte Kore Cam Cilt Trendi Hakkında Her Şey!

Koreli kadınların muhteşem görünen ciltlerinin elbette ki bir sırrı var. Koreli kadınlar küçük yaştan itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir